Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Ebu Saidü'l-Vaaz demiştir ki: sında üzümün bağını, üzüm bağı ve üzüm asması gören hanım ile, rüyada görülen üzümün kendisi de mal ve rızık ile tabir edilir. Rüyada üzüm bagına ait kütüklerin kalınlığı ise sağlık ve sıhhat ile yorumlanır.

Yine Ebu Saidü'l-Vaaz'e göre Rüyasında üzüm bağı aldığını gören, eğer bekâr ise, evleneceğine işaret etmiştir. Rüyada bağı dikmeyi de hayırlı ve güzel işlerin işareti olarak bildirmiştir.

Bag ve asma görmek ev ve kadin ile, meyvesi malla, yapraklari saglikla, salkimlar rizkla, sulamasi cinsi iliski ile, kütükleri serefe ulasmakla tabir olunur. Rüyasinda bir üzüm, bagi satin aldigini gören, evlenir. Asmanin dallarindan su aldigini gören bir kadindan mal alir. Kis mevsiminde meyveli bag görmek, mali zayi olmus ve zengin sanilmis olan bir kadinla yorumlanir.

Kirmani ye göre; Bir üzüm bagi satin aldigini gören, evlenir. Bag kütüklerinin altini kazdigini gören sevince erisir. Bir asmanin altinda oturdugunu gören, dinin kuvvetine ve uzun bir ömre nail olur. Bag bozumu görmek, yokluga ve sikintiya isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
650 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi