Rüyada Üzüm Asması Görmek

Rüyada Üzüm Asması Görmek

da görülen üzüm ve üzümün asması, helal ve bereketli mala yorumlanır . Üzüm asmasını rüyasında görenin eline devamlı toplu ve geniş rızık geçeceğine işaret eder.

Mevsiminde üzüm görmek dünyada meydana gelen ucuzluga ve bol bir maisete isarettir. Mevsiminin disinda üzüm görmek, rüya sahibinin vaktinden önce erisecegi hayirdir.

Rüyada yerden bir salkim üzüm aldigini gören kimse, bir kadin tarafindan toplu bir mala nail olur. Siyah üzüm devam etmeyen bir riziktir.

Beyaz üzüm, sirf hayir ve sifadir. Siyah üzüm cüz'i bir menfaattir. Bazi tabirciler üzümün azinda da çogunda da üzüntü ve keder vardir. Yere düsmüs üzümü kaldirmak az bir menfaattir. Rüyada yerden bir üzüm kaldirdigini ve çekirdegini alip üzümü tekrar yere attigini gören kimse, hanimiyla çekisir ve müskil bir durumda kalir. Mevsiminde görülen üzüm, hayirdir ve kadinlardan veya onlar vasitasiyla elde edilecek menfaata isarettir.

İslami Rüya Tabirleri bakımından üzümün asmasını gören, Rüyada asma diktiğini veya üzüm asmasını görmek görmek, şeref ve izzete işaret eder. Yine asma görmek, din ve dünyaca menfaatli bir adamla tabir edilir.

Rüyada üzüm asması, zengin bir hanıma vecimri birinden alınacak mala tabir olunur. Yine kış mevsiminde asma ağacında üzüm gören zengin bir kadın ile yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
509 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi