Sitede 12919 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu17.8°C

Rüyada uçağa binmek ne demektir? Rüyada uçağa bindiğini görmek

Rüyada uçağa binmek; yenilik, değişiklik, uzaktan bir haber almaya veya gelecek bir yolcuya, işlerde başarıya, kendi çalışması ve gayreti ile kimsenin yardımı olmadan büy...

Rüyada uçağa binmek ne demektir? Rüyada uçağa bindiğini görmek

Rüyada uçağa binmek; yenilik, değişiklik, uzaktan bir haber almaya veya gelecek bir yolcuya, işlerde başarıya, kendi çalışması ve gayreti ile kimsenin yardımı olmadan büyük bir mevkie çıkmaya ve halk arasında ün yapmaya işarettir. Rüyada uçağa bindiğini gören, hayatında olumlu değişikliklere, büyük şeref, makam, izzet, ikbal, itibar ve rütbeye tabir edilir. Rüyada uçağa bindiğini görmek baht ve yüce mertebe ile tâbir edilir, izzet, saltanat, ferah ve sevinç anlamına gelir.

Uçağa binmek; hayırlı bir evlâda, hayırlı, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir. Yine rüyada uçağa bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delâlet eder. Uçağa binmek dünyaca arzu ettiği şeyden muradına kavuşmasına işaret eder.Rüyada bir uçağa bindiğinizi görmek; sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
41 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi