Rüyada Çoban Köpeği Görmek Ne Demek?

Rüyada Çoban Köpeği Görmek Ne Demek?

Rüyada çoban köpeği görmek; mülk, mal ve menfaattir. Dünya ehline yorumlanır. da çoban köpeğine sahip olmak mülk ve mal anlamına gelir. Çoban köpeği, ev halkını kötülüklerden koruyan ve komşularıyla iyi geçinen bir insan olarak tabir edilmiştir. Büyük, beyaz, yavru, dişi, erkek yada siyah çoban köpeği aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada çoban köpekleriyle ava çıkmak, bütün insanlar hakkında hayır ve onun yapacağı güzel bir iş ile tâbir edilir. Emniyete ermeye şöhrete kavuşmaya delalettir.

Saltanat ve memuriyete ehil bulunan birinin rüyada çoban köpeğini görse, bir şehre vali, bir yönetici yönetici olacağına yorulur.

Çoban köpeği, yüceliğe, izzete ve rızka, koyun köpeği, hanımı, çoluk çocuğu ve komşusu hakkında kıskanç bir kimseye tabir edilir.

Rüyada dişi çoban köpeği görmek: Nesli çok ve kocasını koruyan bir kadına işaret eder.

Rüyada çoban köpeğinin havlaması

Çoban köpeğinin havlaması fuzuli ve boş söze aynı zamanda dikkatli olunması gerektiğini ifade eder. Dedi-kodu eden düşmana da alâmettir.

Rüyada çoban köpeği beslemek; Bol rızk ile tabir olunur. Oynamak ve eğlenmek için beslenilen çoban köpeği; sevinçtir.

Rüyada çoban köpeğinin ısırması

Hizmetçi, dost ve yakın kimselerden gelecek sıkıntı ve musibete alâmettir. Bir iyi arkadaşınız yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada çoban köpeğinden kaçmak

Nimet, rızk ve hayra yorulur. Korkudan emin olmaya ve düşmana galip gelmeye tabir edilir. İlim ve irfan sahibi birinin kaçması, yüksek bir makama işaret eder.

Rüyada çoban köpeği yavrusu görmek

Çoban köpeği yavrusu, sevimli bir çocuğa alamettir. Çoban köpeği beyazsa o çocuk mümindir. Siyah olursa, çocuk nin büyüğü olacaktır. Akılsız bir kimsenin yabana atılmış ve bırakılmış yitiğidir, diye tabir edilmiştir.

Çoban köpeğinin kovaladığını görmek

Hükümetten bir korkuya uğramaya, eğer kurtulursa, bu korkudan kurtulmaya delâlet eder. Sıkıntıları aşabilmek için güvene ve desteğe ihtiyacınız var demektir.

Çoban köpeğinin saldırması; etraftaki insanlara dikkat edilmesi gerektiği anlamındadır.

Rüyada çoban köpeği ile oynamak

Rüya sahibine bir mülkten elde edeceği menfaate delalet eder. Bu rüya bütün insanlar hakkında hayırdır ve insanın yapacağı bir fiil ve harekete işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
16 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi