Sitede 7119 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR23°C

Rüyada portakal görmek ne anlama gelir?

Rüyada portakal görmek ne anlama gelir?

Rüyada mevsiminde portakal görmek sıhhate, afiyete, rızk ve mala delalet eder. portakal ağacı, temiz yaratılışlı, hoşsohbet, insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder. Rüyada portakal görmek, çok iyi bir haber alınacağına ve aşkta başarıya ulaşacağını gösterir. Rüyada iri büyük portaka görmek değerli bir eşya demektir. Portakal aldığını, gören kişi değerli eşya sahibi olacak anlamına gelmektedir. Rüyada portakallarla dolu bir Ağaç ev alacak demektir.

Güzel bir portakal ağacı, bereketin, zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın işaretidir. Rüyanızda portakal yiyorsanız, hayatta başarılı olacaksınız. Turuncu kabuklu, iri bir portakal, değerli bir eşyadır.

Rüyada portakal soyup yediginizi görmek, zenginliğe tabir edilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada portakal görmek, halka hayir ve iyilik yapmaya isarettir.

Turuncu kabuklu, iri büyük portakal değerli eşya olarak yorumlanır. Portakal aldığını, bulduğunu gören değerli eşya sahibi olur. Rüyasında koyu turuncu portakallarla dolu bir ağaç gören kimse evini süsleyecektir. En değerli, güzel şeyleri satın alacaktır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
635 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi