Sitede 8225 kişi varhava açıkAğrıAçık16.8°C

Rüyada portakal yemek ne anlama gelir?

Rüyada portakal yediğini veya birisinin kendisine portakal ikram ettiğini görmek, güzel ve cemal sahibi birine, sıhhat ve afiyete delâlet eder. Rüyada turuncu kabuklu, ir...

Rüyada portakal yemek ne anlama gelir?

Rüyada portakal yediğini veya birisinin kendisine portakal ikram ettiğini görmek, güzel ve cemal sahibi birine, sıhhat ve afiyete delâlet eder. Rüyada turuncu kabuklu, iri portakal yemek değerli eşya olarak yorumlanır. Portakal aldığını, bulduğunu gören değerli eşya sahibi olur. Rüyada portakal yediğini gören istediği bir işin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyasında koyu turuncu portakallarla dolu bir Ağaç gören kimse evini süsleyecektir. En değerli, güzel şeyleri satın alacaktır. Rüyada portakal yemek; rızk demektir. Tatlı ise mala, ekşi ise üzüntüye işarettir. Genel anlamda portakal yemek iç ve dış iyiliğine, ilim ve irfana ve güzel Amel anlamlarına gelmektedir. Rüyada, portakal suyu içtiğini görmek, bir yerden gelecek yardıma ve himmete alâmettir.

İmam Nablusi'nin rüyada portakal yemek yorumu: Rüyada portakal yemek, çok güzel haber alınacağına ve aşk hayatında başarılı olacağına yorumlanır. İri bir portakal yemek değerli bir eşya demektir. Portakal aldığını, gören kişi değerli eşya sahibi olacak demektir. Rüyada portakallarla dolu bir ağaçtan portakal alıp yemek ise Rüyayı gören kişinin ev almasına tabir edilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
4 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi