Rüyada Patlama Görmek

Rüyada patlama görmek yorumu patlamayla ilgili rüyada görülen nesneye bağlı olarak farklı tabir edilmektedir. Bu sayfamızda Rüyada patlamadan kurtulmak, patlama duymak, patlamanın olması ve patlama sesi ile ilgili rüyaların tabiri bulunuyor.

Rüyada Patlama Görmek Nedir? Patlama Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada patlama görmek genen anlamda çevrenizdeki bazı kişilerin sizi hayal kırıklığına uğratacağı manasına gelmektedir. Patlama sonucu insanların yaralandığını gördüyseniz yapmadığınız bir şey için suçlanabileceğinize alamettir.

Bazı İslami tabirlere göre rüyada patlama görmek herkesin ilgisini uyandıran büyük haber, olaylara çağrışım yapar. Patlama neticesinde insanların yaralandığını görülürse, bu yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelebilir.

Günümüz tabircilerine göre de birkaç kişinin ölümüne neden olan patlama görmek; buhranlı bir durumdan en küçük bir zarar dahi görmeden kurtulacağınıza delalettir.

İşyerinde, evde ya da büyük bir yerde patlama meydana geldiğini ve bu patlama sonucu büyük bir yangın çıktığını görmek; büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir.

Rüyada patlama olması başka insanların davranışlarının sizi üzeceğini gösterir. Bu patlamada İnsanların yaralandığını görürseniz bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınıza yorulur.

Rüyada patlama duymak, hayatınızda çok heyecanlı günler göreceğinize yorulmaktadır. Bunların yaşantınıza oldukça önemli etkisi olacağına, uzun bir yolculuğun ve maceralı bir geleceğin sizi beklediğine yorumlanır.

Rüyada patlama görmek, hayret edilecek bir habere ve bazı değişikliklere de delâlet eder.

Büyük bir fabrikada patlama meydana geldiğini ve büyük bir yangın çıktığını görmek; büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir.

Gazla doldurulmuş bir balonun patladığını veya yırtıldığını görmek; birinin size öfkeleneceğine işarettir.

Bombayı patlarken veya imha edilirken görmek; bir kazayla karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada patlamanın ortasında kalmak; saygı ve sevgi kazanacağınıza işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
295 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi