Rüyada Nal Görmek

Rüyada Nal Görmek

Her çeşit hayvanın nalını görmek mal ve dünyalığa delalet eder. ( ayrıca Bakınız; Nalbant.)

Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.da nal görmek iyiye. Rüyada nal görenin şansı açık olacaktır. Yolda nal bulan bir kimsenin karşısına, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsat çıkacak demektir.

Rüyada at nali görmek, ugurla yorumlanir. Yolda bir at nali bulan mutlu olur. Evinin kapisina ugur olsun diye bir at nali taktigini görmek, o eve hastalik ve mutsuzluk girmeyecegine isarettir.

İş hayatınızda birçok başarıya imza atacaksınız. Bu rüya, hayatınızın aşkını sonunda bulup, onunla evleneceğiniz anlamına da gelir.

Rüyada nal görmek, ne sekilde otursa olsun mala isarettir. Kirmani ye göre; dört ayakli hayvan gibi nalbandin kendisini nalladigini gören, mali yüzünden cezaya ugrar. Hayvanlarini nalladigini veya nallattigini gören, yolculuga çikar. Yahut islerinde gayret göstererek çok para kazanir. Bir rivayete göre de; nal görmek, sansa ve arzularinizin yerine gelecegine isarettir.

Nal rüyaları daima hayra yorulur. Rüyasında nal görenin talihi açılacaktır. Yolda nal bulan bir kimse, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsatla karşılaşacaktır. Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.

Rüyada nal görmek; Bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, bir nalbantın size nal taktığını görmek; malınıza karşılık bir ceza ödeyeceğinize, hayvanlarınıza nal taktığınızı yada taktırdığınızı görmek; işlerinizdeki başarınız sayesinde çok para kazanacağınıza, nal aldığınızı veya bulduğunuzu görmek; yakında kazançlı bir işe girişeceğinize işarettir.

Maddi durumunuzun düzelerek sıkıntı ve dertlerden kurtulucağınıza işarettir.

Nalm ata mıhlandığını görmek: Önemsiz bir rahatsızlık geçireceğinize.

rüyada nal görmek; bütün isteklerinizin gerceklesecegine, bir nalbantin size nal taktigini görmek; maliniza karsilik bir ceza ödeyeceginize, hayvanlariniza nal taktiginizi yada taktirdiginizi görmek; islerinizdeki basariniz sayesinde cok para kazanacaginiza, nal aldiginizi veya buldugunuzu görmek; yakinda kazancli bir ise giriseceginize isarettir. nal rüyalari daima hayra yorulur. rüyasinda nal görenin talihi acilacaktir. yolda nal bulan bir kimse, hic beklemedigi bir anda güzel bir firsatla karsilasacaktir. nal talihin acilmasi ve ugurlu olaylar olarak yorumlanir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
30 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi