Rüyada Manastır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Manastır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada manastır görmek, dünya zevklerinden uzaklaşmaya, yalnızlığa; sultan ve yöneticiye, şöhretli kimseye, şiddet ve stresten kurtulmaya yorumlanır. da manstır üzüntü ve kederden kurtuluş demektir. Hastanın manastır görmesi hastalığın devam etmesi anlamına gelir. Manastır yaptırmak rütbeye, kadir ve kıymetin artmasına, Manastır bazen evlenmeye, bir şeyi gizlemeye, kaleye yahut düşmana galip gelmeye delalet eder.

Rüyada manastır görmek, yalnızlığa, güzel ahlaka, uzlete çekilmeye, dünya zevklerinden ve nefsanî arzulardan kesilmeye, kadınları boşamaya ve dostla terk etmeye işarettir. Manastır görülmesi, bazen de hastalıklara, yeme ve içmeden meydana gelen şehveti terk etmeye işarettir. Rüyasında manastırı gören kimse hasta ise, dünya zevklerinden mahrum kalır. Rüyada bir manastıra reislik yaptığını gören kimse, bir rütbeye nail olur, kadir ve kıymeti artar.

Rüyada manastır görmek, gören kimse için sevimli bir kadınla evlenmeye işarettir. Manastır, gurbet, vahşet ve dostlardan ayrı düşmeye, bazen de bir şeyi gizlemeye işarettir. Manastır, devlet başkanına, lidere ve şöhretli bir kimseye işarettir. Rüyada yıkılmak veya yanmak gibi manastırda meydana gelen şeylerin tabiri, izah edildiği gibi manastırın işaret ettiği kimseye aittir. Manastır, tabirce, kilise görülmesi gibidir. Bazen de manastır görülmesi, üzüntü ve kederin gitmesine ve şiddetten kurtulmasına işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi