Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sinek görmek, zayıf, miskin küfürbaz bir kimse olarak tanımlanır. Kişinin rüyasında sinek görmesi düşman tuzağından kurtulmak anlamına gelir. sinek aile içinde meydana gelecek sıkıntıya işarettir. Sinek bazen de, pişmanlık duymaya, hayal kırıklığına uğramak demektir. Rüyasında sinek gören kişi için kimi zaman, gelecek haberin üzücü olacağına, aileden birinin hastalanmasına; kimi zaman da üzüntü, keder ve sıkıntıya yorumlanır.

Rüyada sinek görmek; hafif bir üzüntü yaşamaya ve zararsız düşmana alamettir.

İri kara sinek; çabuk atlatılacak bir hastalığa, birçok sinek görmek; üzücü bir haber almaya ve düşmanlar tarafından sarıldığına alamet eder.

Ağzına sinek kaçtığını görmek; bir miktar para almaya, kulağına sinek kaçtığını görmek; kötü bir söz duymaya, ve üzücü bir haber almaya yorulur.

Sineklerin bir mala üşüştüğünü görmek; o malın iftira ile elinizden çıkacağına, sineği öldürmek; düşmanlarınızı yeneceğinize yada eşinizden ayrılacağınıza işarettir.


Rüyada Kara Sinek Görmek

Kara sinek, miskin, zayıf, alçak bir adama yorumlanır. Kara sineğin büyüğünü görmek, halka zarar veren, malı ifşa eden düşman demektir.

Sinekler hırsız gibi konduğu yerden bir şeyler aşırdığından rüyada bir malı üzerine kara sinek konması, o malın hırsızlar tarafından çalınacağına tabir edilir.


Rüyada Kara Sinek Yemek

Helal olmayan malı yemekle tabir edilir.


Rüyada Kara Sineğin Kulağa Girmesi

Rüyada kulağına bir kara sinek veya sivri sineğin girdiğini görmek, hayır ve berekete nailiyete işarettir. Rüyada kara sineğin karnına girdiğini görmek, akılsız bir kavim veya kimse ile arkadaş olmaya delâlet eder.


Rüyada Kara Sinek Öldürmek

Rüyasında birinin kara sinek öldürdüğünü görmesi, rahata, vücut sağlığına çıkar.


Kara sinek rüyası tabiri:

Zayıf asker,
Şiddetli düşman,
Temiz ve güzel rızık Hasta için ilaç,

Başka bir tabire göre, kara sinek, kötü amele ve insanlar tarafından kötü görülüp sıkıntı icap ettiren bir işte bulunmaya alamettir.


Rüyada Küçük Sinek Görmek

Rüyada küçük sinek görmek, halkın başında olan adam bir düşmana işarettir.


Rüyada Sivrisinek Görmek

Yaradılışı itibariyle zayıf bir mahluk olan rüyada sivrisinek görmek, cimri, zayıf, cimri, hakir bir düşman demektir.

İnsana rahat vermeyen Rüyada eve sivrisinek girmesi, keder, üzüntü, keder, gam olarak tabir edilir.

Rüyada burna sivrisinek girmesi, çıkması, büyük bela ve mihnette uğramaya işarettir. Rüyada sivrisinek görüp Rabbinin kudretini tefekkür edip müşahede etmek, tövbe ve istiğfara delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
541 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi