Rüyada İskambil Kağıdı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İskambil Kağıdı Görmek Ne Anlama Gelir?

da iskambil kağıdı görmek; işleri ihmal etmeye yorulmaktadır. Rüyasında elinde iskambil kağıdı gören gereksiz, boş ve anlamsız işlere uğraşır. Rüyada iskambil kağıdı oynamak bazen maddi sıkıntıya bazen de hayallerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Eğlence amacıyla iskambil oynuyorsanız, hayallerinizi gerçekleştireceksiniz demektir.

Rüyada iskambil, kıskançlık ve çekememezlik hisleriyle dolu kimsenin tasarladığı hile ve desiselere yorumlanır. Rüyada iskambil kâğıdı görmek, küçük ve fakat sinsi tuzaklara delalettir. Rüyada iskambil kâğıdı toplamak işlerin hileli olacağına yorulur. Hileli işlerden uzak durup, helal çalışmak gerekir.


Rüyada İskambil Kağıdı Destesi Görmek

Rüyada iskambil destesi görmek bir dostunuz ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızla sorun yaşayacağınıza veya onlardan ayrılacağınıza işarettir. İskambil destesi görmek, hileli kimseyle kurulan ortaklığa yorumlanır.


Rüyada İskambil Ası Görmek

Rüyada iskambil ası, insanları birbirine düşüren, koğucu bir kimseye işaret eder. İskambil ası bazen de memaneviyatı zayıf bir kimseye yahut arabozuculuğa delalettir. Bu tür insanlardan uzak durmakta yarar vardır.


Rüyada İskambil Kağıdı Oynamak

İskambil kâğıdı oynayan bir kimsenin işlerinde hile vardır. Para için oynamak, maddi dertlere yorumlanır. Rüyada iskambil sinsi, hilekâr ahbap, karanlık iş ve kötülüktür. Rüyada iskambil kağıdı oyunu oynadığını görmek, bir tanıdığınız vasıtası ile hileli ve kanunsuz islere teşvik edileceğinizi gösterir. Böyle bir teşvike kapılmamanız menfaatiniz icabıdır.

Rüyada para için iskambil oynamak, maddi sıkıntıya gireceğinizin işaretidir. Rüyada iskambil kâğıdı görmek farlı anlamları vardır. Rüyada para kazanmak için değil de eğlence maksadıyla iskambil oynamak, bir dileğinin gerçekleşmesine yorumlanır. Rüyada para için iskambil oynamaksa sıkıntıya işarettir.

Rüyada İskambil Kağıdı Satın Almak: İskambil kağıdı almak insanlara hile öğreten bir kimseye işarettir.

Rüyada iskambil falı baktırmak: Azar işitmeye delalettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
28 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi