Rüyada sigara görmek ne anlama gelir?

Rüyada sigara görmek ne anlama gelir?

Rüyada sigara görmek dert, sıkıntı, zorluk, yokluk, üzüntü gam ve kederden sonra gelecek olan huzur, ferahlık ve esenliğe delalet eder. Sıkıntılı günler geçirmeye işarettir. Sigara sı görülme şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyada sigara görülmesi şüphe bulunan hazlara veya bedeli sonra ödenecek tutkulara delalet eder. Eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından çağırılacağınız bir davete işarettir.

Birinin rüyasında sigara görmesi; o kimsenin işlerinin veya durumunun iyi gitmemesine yorumlanır. Rüyada orta yaştaki birinin rüyasında sigara görmesi istemeden iyi giden bir ilişkiye son vereceğine işaret eder. Rüyada sigara gören, hayatıyla ilgili yeni kararlar alacağına yorumlanır. Rüyada sigara gören, rahat ve keyfine düşkün olan biri anlamına da gelir.

Rüyada sigara paketi görmek, ele geçecek hayırlı olmayan bir mala delalet eder. Sigara paketi gören kişi, istemeden işleyeceği bir hatadan dolayı pişman olacağına yorulur. Sigara paketi işlerde kısa süreli sıkıntılar yaşamaya ve kendisine hayrı olmayan bir paraya da tabir edilir.

Rüyada sigara ağızlığı görmek Gönül zenginliğine, dostlarla bir araya gelmeye ve tokluğa delalet eder.

Rüyada sigara içmek için cebinizden agizliginizi çikardiginizi görmek, yeni bir ise girmek için bir yere basvuracaginiza delalet eder.

Kişinin rüyada sigara ağızlığı görmesi, mücadeleye, onunla tütün içmesi, muzaffer olmaya delâlet eder.

Rüyada sigara agizligi görmek ve kullanmak, dedikodu yapacaginiza, bir mecliste bulunup bos seylerle vakit öldüreceginize isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
183 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi