Rüyada sigara içmek ne anlama gelir?

Rüyada sigara içmek ne anlama gelir?

Rüyada sigara içmek, üzüntü, keder içinde bocalamaya ve huzursuzluğa işaret eder. Sigara başkaları tarafından çıkarılan sorunlara işarettir. kendisinin sigara içmesi, bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime yorumlanır. Orta yaşta birinin rüyada sigara içmesi, bozmaya mecbur kalacağı bir arkadaşlık veya dostluğa delalet eder. Bekar kızın rüyada sigara içmesi maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine yorulur. Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir. Sigara almak yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sigara içmek Hoş ama oyalayıcı laf, konuşmadır. Bazı tabirciler bu rüyayı yeni planlar yapacağınızı ve gelecekte birçok işinizin yoluna gireceğini ve birçok hayaliniz gerçekleşeceği şeklinde tabir etmişlerdir.

Sigara dumanı sıkıntıdır. Rüyada sigara içtiğini görmek; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından bir davete çağırılacağınıza, sigarayı atmak; kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyasında içmediği halde sigara için kişi kuvvet ve güç kazanır. Normal hayatta sigara içen kişi için sıkıntı yaşamasına, kısa süreli üzüntü ve keder haline de yorulmaktadır.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
973 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Duru

Duru

2 yıl önce

Üniversiteden arkadaşlarla oturmuşum. Sigara içiyorum o sırada. Hocamın geldiğini gördüğüm an sigarayı fırlatıyorum hocanın ayağının önüne düşüyor. Hoca beni farkedince beni bir köşeye çekip uyarıyor

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi