Rüyada Kahvaltı Görmek

Rüyada Kahvaltı Görmek

Rüyada kahvaltı görmek uzak bir yerden gelecek haber demektir. Rüyada kahvaltı yapmak, uzun bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Rüyada bir kahvaltı sofrası görmek, pek yakında güzel haberler alacağınızın işaretidir. görülen kahvaltı iştahla ve zevkle yapılırsa, kişinin sağlıklı olacağına işaret eder. Rüyada kahvaltıda kalabalık, çoluk-çocuğun çok olmasının işaretidir.

Kahvaltı ettiğinizi görmek uzaktan bir haber alacağınıza; bir arkadaşınızla veya ev halkı ile kahvaltı ettiğinizi görmek, alacağınız habere delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada kahvaltı yapmak, uzun bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Pek yakında güzel haberler alacağınızın işaretidir.

Kişinin rüyada kahvaltı sofrası görmesi, nimete, rızka, davete icabet etmeye ve refah içinde yaşamaya, düşmana galip gelmeye ve yüksek mertebeye delâlet eder.

Nablusî demiştir ki: Kahvaltı sofrası, kıymet ve rütbe içerisinde bir ganimettir. Rüyada sofra üzerinde bulunan kahvaltılıklar, rüya sahibi ve çocukları için rızka delâlet eder. Kahvaltıda çokça yemesi, rüya sahibinin yediği miktarda ömrünün uzun olmasına işarettir.

Yine rüyada görülen kahvaltı, ona sahip olan veya ondan yiyen kimse için geçime ve yiyecek şeyler için yemeye işarettir.
Rüyada kahvaltıya oturduğunu görmek, iyi ve cömert bir kimse ile sohbet etmeye işarettir. Çünkü kahvaltı yapmak, iyilik yapan ve cömert bir adam ile tâbir edilir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
720 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi