Rüyada Kahvaltı Görmek

Rüyada Kahvaltı Görmek

Rüyada kahvaltı görmek uzak bir yerden gelecek haber demektir. Rüyada kahvaltı yapmak, uzun bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Rüyada bir kahvaltı sofrası görmek, pek yakında güzel haberler alacağınızın işaretidir. da görülen kahvaltı iştahla ve zevkle yapılırsa, kişinin sağlıklı olacağına işaret eder. Rüyada kahvaltıda kalabalık, çoluk-çocuğun çok olmasının işaretidir.

Kahvaltı ettiğinizi görmek uzaktan bir haber alacağınıza; bir arkadaşınızla veya ev halkı ile kahvaltı ettiğinizi görmek, alacağınız habere delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada kahvaltı yapmak, uzun bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Pek yakında güzel haberler alacağınızın işaretidir.

Kişinin rüyada kahvaltı sofrası görmesi, nimete, rızka, davete icabet etmeye ve refah içinde yaşamaya, düşmana galip gelmeye ve yüksek mertebeye delâlet eder.

Nablusî demiştir ki: Kahvaltı sofrası, kıymet ve rütbe içerisinde bir ganimettir. Rüyada sofra üzerinde bulunan kahvaltılıklar, rüya sahibi ve çocukları için rızka delâlet eder. Kahvaltıda çokça yemesi, rüya sahibinin yediği miktarda ömrünün uzun olmasına işarettir.

Yine rüyada görülen kahvaltı, ona sahip olan veya ondan yiyen kimse için geçime ve yiyecek şeyler için yemeye işarettir.
Rüyada kahvaltıya oturduğunu görmek, iyi ve cömert bir kimse ile sohbet etmeye işarettir. Çünkü kahvaltı yapmak, iyilik yapan ve cömert bir adam ile tâbir edilir.

Rüyada sabah kahvaltısı görmek, rahatlığa, genişliğe, rızka, mal ve nimete delâlet eder. Rüyada sabah kahvaltısı yapmak yolculukla da tabir edilir. Rüyada bir âmir sabah kahvaltısı yapmak helal mal demektir. Hayır ve nimetin üzerinde toplanmasına delâlet eder.
Sabah kahvaltısında bir şey yediğini görmek, hayır ve rızka delâlet eder. Bekâr bir adamın rüyada kahvaltı yapması ve su içmesi, iyi ve şerefli bir hanımla evlenmeye delâlet eder.

Denilmiştir ki: Bir kimsenin sabah kahvaltısı vermesi, kaybolan bir zatın gelmesine işarettir. Rüyada sabah kahvaltısının sofrasında bir çok yiyecek görmek ve kendisinin de sabah kahvaltısında oturduğunu görmek, şeref, izzet, velayet, velime, ferah, müjde ve menfaate delalet
eder. Rüyada sabah kahvaltısı kurduğunu görmek, uzun ömre işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1156 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi