Rüyada İğde Görmek

Rüyada İğde Görmek

Rüyada mevsiminde görülen taze iğde (ağaçta iğde) bereketli kazanca, iğde yemek sağlığa ve helal mala, kar ve kazanca işaret eder. Rüyasında tatlı iğde yediğini gören, yediği miktar kadar helal para ya da birikim elde eder. iğde görmek kazanç anlamına gelir. Yine rüyada iğde ağacından iğde toplamak çalışma hayatında başarı için mücadele etmeye ve rüyayı gören kişinin para kazanacağına işarettir. Yine rüyada iğde görmeniz, zengin, varlıklı, yardımsever, para sahibi ve insanların arasını bulan bir insan ile tabir edilir. Rüyada iğde ağacı görmek, çevresine yararlı, iyiliksever biriyle arkadaşlık kurmaya veya büyük bir göreve gelmeye işarettir. İğde yediğini gören kimsenin beklenmedik yerden eline mal geçer. Bazıları da, iğde ve yemiş olan meyve çeşitleri mutluluğa ve huzurlu bir hayata işaret eder, demişlerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kuru iğde dostlarla sohbete, iğde yemek rızk elde etmeye, iğde ağacından iğde toplamak ya da almak ticaret sebebiyle bir kimseden mal elde etmeye, iğde ağacı ev halkının mutluluğu için karşı cömert birine, tatlı iğde insanın mutluluğuna, acı iğde iğneli söze, iğde yaprağı varlıktan istifadeye delalettir. Rüyasında iğde gören kimsenin kendisi ya da yakın bir kimsesi hasta ise şifa bulup iyileşeceğine işaret eder. Rüyada görülen İğde ağacı rüyayı görenin, mal ve nimet sahibi olmasına ve sıkıntıdan çıkmasına işaret eder. Rüya sahibine doğru yolu göstermek için telkinde bulunacak olan bir insana işaret eder. Rüyada iğde ağacı görmek, kişinin rahat edeceği demektir. Bazı tabircilere göre ise bir kimsenin rüyasında iğde ağacı görmesi, rüya sahibinin maddi ve parasal anlamda bereketli bir kazanç sağlayacağı anlamına gelmektedir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada iğde veya iğde ağacı görmek, rüya sahibinin iyi dostlar edineceğine ve helal para kazanacağına işaret eder.

Rüyada görülen iğde ağacı, güzel huylu, tatlı sözlü, hoş sohbetli, cömert fakat fazla yardım etmeye kudreti, olmayan Bir kimseyi işaret eder. İğdenin meyvesi de, bol rızkı, sevinci, hastalığı veya ayrılığı çağrıştırır. Bir genç kızın iğde ağacı görmesi, o kişinin sevdiğiyle evlenmesine yorumlanır. İhtiyar Bir kimsenin iğde ağacı görmesi hayırlıdır. Rüyada iğde görmek ve yemek, çevrenizde çok iyi kimse olarak tanınacağınıza delalet eder. Bir kimse rüyada iğde ağacından meyve topladığını görse, rüya sahibinin aile fertlerinden birinin mutluluk duyacağı bir gelişmeye işaret eder. Ya da ailesinden zengin birisinin kendisine de miras bırakacağına yorumlanır. Rüyada Bir kimse iğde yediğini görse, rüyayı görenin işini bırakıp başka bir işe gireceğine, fakat ardından sıkılacağına hükmedilir. Bazı yorumcular ise, o kişi helal para kazanır ailesini geçindirir demişlerdir. Rüyada iğde ağacı çiçeği görmek huyu güzel, sohbeti tatlı, yumuşak başlı birinin arkadaşı olacağınıza, bu kişinin herkese hayır ve iyiliği dokunan bir dost olacağına işaret eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada meyveli iğde ağacının çiçeğini görmek, mal elde etmenize ve ailenize kolay yoldan rızk temin edeceğinize delâlet eder. Rüyada iğde çekirdeği görmek tatlı sözlü bir çocuğa, hoş sohbetli ve güler yüzlü bir eşe işaret eder. Yine iğde meyvesinin çekirdeği görmeniz, cömert ve kerim bir kimsenin varlığına delâlet etmektedir. Rüyada kır iğdesi topladığını veya yediğini görmek, mal veya nakit para ile yorumlanır. Rüyada ağaçtan iğde toplamak, rızkını zahmet çekerek kazanacağınıza işarettir. Aynı zamanda rüyada iğde görmek, sıhhate, menfaate, velilik derecesine, hayırlı mala, elbiseye ve rızka işaret eder. Rüyada bir kimseye iğde vermek, o kimseye bir menfaat temin etmeye işarettir. Bazen rüyada iğde ağacı koklamak, iyi huylu, tatlı dilli ve istediği halde halka fazla iyilik yapamayan bir kimseye işaret eder. Rüyada kır iğdesi (yaban iğdesi) görmek, az bir rızka, güçsüz fakat halka yararı dokunan bir kimseye işaret eder.

Rüyada yaban igdesini görmek, az bir mala, ya da Arap olmayan bir adama delalet eder. Bazi tabirciler, insanlar için faydali ve kuvveti az bir kimsedir, dediler. Meyvesi ise ona malik olan ve yiyen kimse için maldir.

Rüyada yaban iğdesini görmek, az bir rızka, ya da Arap olmayan bir adama delalet eder. Bazı tabirciler, insanlar için faydalı ve kuvveti az bir kimsedir, dediler.

Sponsorlu Bağlantılar

Meyvesi ise ona malik olan ve yiyen kimse için maldır.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
273 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi