Rüyada Hurma agacı Görmek

Rüyada Hurma agacı Görmek

Hurma bahçesi, taninan bir yerde ise, agaci kerem ve seref sahibi biriyle, taninmayan bir yerde ise, kis kanç ve ahmak biriyle tabir olunur. sinda hurma agaci dikti gini gören seref kazanir. Cömert ve iyi kalpli olur. Hurma agacina çiktigini gören, serefli bir kisiye olur. Hurma agacindan düstügünü gören, ümit ve istegine kavusamaz. Hurma agacinin yapragi, dali ve lifi helal mala delalet eder. Evinde hurma agaci görmek, asil bir kisi ile yakinlik peyda eyleyecegine, bu agacin kurudugunu görmek, esinden ayrilacagina, kuruduktan sonra tekrar yesillendigini görmek, ev halkindan bi rinin hasta olup tekrar iyilesecegine isarettir. Ebu Said El Vaiz e göre: hurma agaci bir serefli insana ya hut ana babasina itaat eden evlada, dal ve budaklarinin çoklugu çoluk çocugunun artacagina, kesilmesi serefli bir kisinin vefatina delalet eder. Hurma agacinin bulundugu ve bittigi yerde olmak üzere bir çok hurma agacina sahip oldugunu gören, büyük bir adam olur, çok kazançli bir is sahibi olur. Siddetli rüzgardan bir çok hurma agaçlarinin devrildigini, kirildigini görmek, zulüm yü zünden bir çok insanin felakete sürüklendigine delalet eder. Yangin çikarak bir çok hurma agacinin yandigini görmek veya ta un ve kolera gibi salgin bir hastaliktan memleketin bir çok ileri gelenlerinin öldügüne sahit olmak o memlekete bir çok büyük adam larin gelip yerleseceklerine isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
231 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

merve

merve

9 ay önce

rüyamda evimin bir odasında dikili hurma ağacı gördüm. O hurmaları toplayacakken üstünde bal arıları olduğunu fark etmek ve kozasından henüz çıkmamış kelebekleri görmek ve en sonunda bu ağacı kökünden koparıp atmak neye delalettir yorumlarsanız çok sevinirim.

Rıza

Rıza

1 yıl önce

Merhabalar rüyamda hurma bahçesindeydim Ama hurmaların üstü hep böceklerle dokuydu Temiz olanlardan bulup yiyordum Yorumlarmısınız Lütfen

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi