Rüyada Göl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Göl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada göl görmek, iyi geçimli kadına, işini danışmasız yapan, kendi bilgi ve tecrübesiyle işlerini güzel yürüten yöneticiye işarettir.

Fakat yola çıkmak isteyen birinin rüyasında göl görmesi bu yolculuğun bir süre gerçekleşmemesine delalet eder.

sakin bir gölde sandalla gezmek, mutlu olacaksınız demektir.

Rüyada göle girmek kişinin kazançlı bir iş yapacağına işarettir.

Kişinin rüyasında gör görmesi mutluluğunu yakınıdaki insanlarla paylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada göl görmek, yolculuk yapmayı düşünen kimse için bunun bir süre gecikmesine işaret eder.

Rüyada görülen yeşil göl, müşaveresiz iş gören kadı ve valilere delalettir. Göl, yolcu için yolculuğun mümkün olmamasına delalet eder.

Rüyada küçük yeşil göl, zengin bir kimseyle tabir edilir. Yine yeşil bir göl, iyi geçinmeyi seven, servet sahibi bir biriyle tabir edilir. Çünkü göl akmayan ve içerisine düşeni ''boğup kenara da atmayan bir yerdir.

Rüyada bir gölün suyunu başka bir yere akıtmak amacıyla genişçe bir çukur (göl) kazdığını görmek, devlet başkanı, başbakan, bakan veya valinin görevden alınıp, yerine başkasının geçmesine işarettir.

Ayrıca dalgalı göl görmek, harbi bir kimseyi ifade eder.

Kirli bir gölde gezmek, iş ve aşk yaşamınızda sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.

Sakin ve durgun göl mutluluğun ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınızın, kirli kurumuş göl ise işte ve aşkta sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Bazen da rüyada göl görmek, dilek ile yorumlanır. Bir kimse durgun ve berrak bir gölde sandalla dolaştığını görse, o kişinin dilediği şeylere kavuşacağına işaret sayılır.

Sakin ve durgun bir gölde sandalla gezindiğinizi gördüyseniz, mutlu olacağınız ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınız anlamındadır. Kirli kurumuş bir gölde gezinmek, iş ve aşk hayatında sorunlarla karşılaşacağınız şeklindedir.

Rüyada görülen göl varlıklı bir kadını işaret eder. Bazende zenginliği, mutluluğa yorumlanır. Ayrıca, zindeliği, hastalığı, sevinci ya da üzüntüyü çağrıştırır.

Kimi zamanda rüyada göl görmek, zengin bir kadınla yorumlanır. Bazen rüyada göl kenarında yürümek iyi geçinmeyi seven, servet sahibi bir kadını çağrıştırır.

Kimi zaman da göl kenarında yürüdüğünü görmek, günahtan arınmaya işaret sayılır. Bazı yorumculara göre kurumuş göl, gözünü mal hırsı bürümüş cimri bir adam olarak tanımlamışlardır.

Bekâr bir kimse rüyada göle girip yıkandığını görse, rüya sahibinin zengin, tutumla biriyle evleneceğine işaret eder.

Evli bir kimsenin aynı rüyayı görmesi, o kişinin evlatlarının hayırlı olacağına yorumlanır.

Bir yolcunun rüyada göl görmesi de, rüya sahibinin yolculuğuna devam etmeyeceğini, etmesi halinde, yolculuğun kendisine yarar getirmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada gölde yıkanıp kurulandığını görmek ise, rüyayı görenin günâhlarından temizlendiğini; başında dolaşan bir felaket var ise bu felâketten kurtulacağına yorumlanır.

Bir kimse rüyada suyu bulanık bir göl görse, rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Böyle bir gölde yıkandığını görmek ise, o kişinin hastalanacağına hükmedilir. Rüyada suyu temiz, berrak bir göl görmek ise, rüyanın aksine yorumlanır.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
287 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi