Rüyada elmas görmek ne demektir?

Rüyada elmas görmek ne demektir?

elmas şansın iyi olduğuna yorulur. Rüyada elmas görmek; zenginliğin ve saygının işaretidir. Elmasçı görmek dindar, ilim ehli birine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Pırlanta.) İşinizde göstereceğiniz başarı ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükseleceksiniz demektir.

Rüyada elmas görenin talihi yolunda gidecek demektir, elmas gören kadın ise zengin ve kültürlü bir erkekle evlenecek, erkek ise anlayışlı, duygulu bir kadınla evlenecek demektir.

Elmas gören kadın ise varlıklı ve bilgili biriyle; erkek ise anlayışlı, duygusal biriyle evlenecek anlamındadır. Evlilik, aşk, yuvada huzur ve mutluluktur. Parlaklığına ve büyüklüğüne göre değişir.

Bir baska rivayete görede: magrur ve kibirli, görünüsten baska hiç bir meziyeti olmayan, aksine zarar verici, gösterise meyyal bir kadinla yorumlanir.

Rüyada elmas yüzük görmek

Bir elmas yüzük alip parmagina taktigini gören, böyle bir kadin ile evlenir. Yüzügü parmagindan çikarip birine verdigini gören, karisini bosar, lekesiz parlak tas, güzel kadina, lekeli donuk elmas ise çirkin kadina delalet eder. Bir elmas yüzük alip parmagina takdigini gören, böyle bir kadin ile evlenir.

Rüyada lekesiz ve parlak elmas görmek, güzel kadına, lekeli ve donuk elmas da çirkin kadına delâlet eder. Rüyada elmas ve pırlanta ile süslenmiş şeyler görmek, erkek için üzüntü ve keder, kadın için de sürür ve feraha delâlet eder.

Rüyada boynunda elmas, inci kolye görmek

Rüyada boynuna cevher, inci, elmas dizilmiş olduğunu görmek, ilme, fazilete ve hakkı yerine getirmeye delâlet eder.

Kirmani demiştir ki: Rüyada elmas ve pırlanta ile süslü mücevherat görmek, erkek için gam, keder ve sıkıntı, kadın için ise ferah ve sürura delâlet eder.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
946 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi