Rüyada elmas bulmak nedir? Rüyada elmas bulduğunu görmek!

Rüyada elmas bulmak nedir? Rüyada elmas bulduğunu görmek!

Elmas saygınlık ve zenginliğin işaretidir. Rüyada elmas bulmak; şansının iyi olduğuna yorulur. Elmas bulan kadınsa zengin, varlıklı ve bilgili biriyle; elması bulan erkekse duygusal ve anlayışlı biriyle evlenecek anlamındadır. bir elmas bulmak, bulduğu bu elmasa mâlik olduğunu görmek, sevinç ve sürur demektir.

rüyada elmas bulmak

Rüyada elmas bulmak, rüya sahibinin devlet işlerinde yada çalıştığı işte başarılı işlere imza atıp yüksek makamlara gelebileceği, kendi işinde başarılı olacağı demektir. Rüyada bulduğu elmas gibi mücevheri kolye gibi boynuna dizmek, ilme, fazilete ve hakkı yerine getirmek anlamına gelmektedir.

Bazı kere de elmas bulmak, sevgiliye, yardımcıya , ferahlık ve safa veren hayra delâlet eder. Bazı kere de ilimlere, imana, hidayete işarettir. Rüyada kendisine büyük bir elmas parçası verildiğini görmek, devlet işlerinde yüksek derecelere nail olmaya delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada bir elmas bulduğunu görmesi, hiç ummadığı şeyin eline geçmesine delâlet eder. Rüyada altın, elmas, gümüş ve bunlara benzer mücevher şeyler bulduğunu görmek, dünya nimetleri ile tâbir olunur.

Bekar kadının mücevher bulması

Bekar kadının rüyada elmas bulması, onun süs eşyası ve cevher satan biriyle yada kadri yüce bir adamla evlenir ve muradının incisini elde eder.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
67 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi