Rüyada Demir Görmek

Rüyada demir görmek güç ve kuvveti temsil etmekle birlikte farklı anlamı bulunuyor. Rüyada demir görmenin anlam ve yorumunu okuyun.

Rüyada Demir Görmek Ne Anlama Gelir?

Demir zorlukların üstesinden gelmektir. Rüyada demir görmek, güç, kuvvet, mal ve mülk ile tabir edilmektedir. Ayrıca da demir görülmesi, hayatınızda çabucak çözülmesi gereken önemli bir konuya dikkatinizi çekmek içindir. Demir güç ve kuvvete, mal ve mülk anlamındadır.

Demire istediği şekli kolaylıkla vermek zorlukların üstesinden gelmeye, Demiri dişiyle çiğnemek zorlu bir topluluğa zarar vermeye, Demiri ekmeğe katık yapıp yemek her halükarda başarıya, kurtuluşa ve zafer bulmaya, Demiri eritmek halkın diline düşmeye, Demirden mamul eşya menfaate, Demir yığını bir kadından arzu ettiği şeye nail olmaya delalet eder.

Rüyada demir görmek, insanlar arasında saygınlık kazanacağınıza yorumlanır. Kıvrılmış demir görmek, sevdiğiniz bir kimse ile darılacağınıza işaret etmektedir. İşlenmiş demir, istediğiniz her şeyi elde edeceğinize; demirden yapılmış aletler görmek, genellikle güvenlik olarak yorumlanır.

İşlenmiş demir, hizmetçiye; işlenmemiş demir, eşyaya ve uzun ömre alamettir. Demir madeni kazdığını veya taştan demir çıkardığını görmek, zorluk ve meşakkate işarettir.

Rüyada demir görmek, sıkıntıdan kurtuluşun işaretidir. Beklenmedik bazı sorunların aşılabileceğini ifade eder. Demirden yapılmış eşya almak, güçlenmek, yenilmeyecek duruma gelmek demektir.

Demir yediğini gören kimse her yerde kurtuluş ve zafere erer. Demiri ekmekle beraber yediğini gören kimse, geçimi için halka uyar, minnet ve güçlük altına girer. Demiri, dişiyle çiğnediğini gören kimse kuvvetli bir millete zarar verir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada demir görmek, onu elinde bulunduran için mal ve kuvvettir. Demiri aldığını gören kimse için de zayıflıktan ve acizlikten sonra yine kuvvettir.

Rüyada bir yere biriktirilmiş demir gören kimse dünya eşyasından hayra ve eş, dost, dan arzu ettiği şeye erişir. Kendisi için demirin yumuşadığını gören kimse rızık ve genişliğe işarettir. Demir erittiğini gören kimse, kendisiyle övünebileceği bir iş yapar. Rüyada demirden yapılan şey insanlar için menfaat ve kuvvettir.

Rüyada görülen demir, helalinden kazanılmış mal sahibi olmayı ifade etmekle birlikte aynı zamanda kuvvet olarak yorumlanır. Demir sadık olmanın simgesi ve fertlerinin birbirlerine olan dayanışmalarını tanımlar.

Lütfen Rüyaya puan verin!
156 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Mehmet

Mehmet

1 yıl önce

Ruyada sanki birbirine gecmiş üçgen sanki biraz uzun gibi orta yerinde çakılı bir demir bu üçgen demirler çakılmış olan demire geçik üst üste düzeltmeye çalışıyorum sanki bir yere dogru itmeye çalışıyorum bir türlü başaramıyorum önemli olan yattığım yerden kalçamla baçagımla yapıyorum bu işlemleri böylede güzel bir rüya

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi