Rüyada Çay Görmek

Rüyada Çay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada çay görmek sağlık ve sıhhatte işaret eder. Çay tarlası sevince, çay ikramı misafire, misafire çay doldurmak iyi haberlere işarettir. Çay görmek sıhhate, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, hazır kuru çay rızka delalet eder. Bazı tabircilere göre da çay görülmesi karşılaşacağınız sorunlarda sabırlı olmanız gerektiğine işarettir.


1- Rüyada çay almak

Rüyada çay aldığını görmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Bir kimsenin rüyada çay aldığını görmesi, hayır ve iyiliğe işarettir. Çünkü çayda şifa vardır.


1- Rüyada çay dökmek

Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir. Rüyada çay dolu bardağın devrilip dökülmesi bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder. Beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.


3- Rüyada Çay Dökülmesi Görmek

Eline aldığı bir çay fincanını veya bardağını kaza ile üzerine döktüğünü görmek, yapmak istediği önemli bir isi yapamayacağına, bunun için büyük bir engelle karşılaşacağına delalet eder.


4- Rüyada çay doldurmak

Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Rüyada çay dolduğunu görmek, bir başkası tarafından sevilmeye alamettir. Aynı zamanda bu rüya halk tarafından sevilip sayılmaya işarettir.


5- Rüyada çay ikram etmek

Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay ikram eden kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir.


6- Rüyada pakette çay görmek

Yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Kişinin rüyada paket içinde çay görmesi, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir. Bazılarına göre bu rüya zevk,neşeye ve gönül sürûruna işaret eder.


7- Rüyada kahvehanede çay görmek

Rüyada kahvehanede çay görülmesi iyiye yorumlanır. Bir kahvehanede arkadaşlarıyla birlikte çay içtiğini gören, işinde ve hayatında mutlu bir ömür sürer.


8- Misafire çay ikram etmek

Evinde misafirlerine çay ikram ettiğini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayı görmek, herkes tarafından saygı gören bir kişi olduğuna ve bütün tanıdıkları tarafından sevildiğine delalet eder.


9- Rüyada çay almak

Rüyada bir dükkândan paketle çay satın alınması, uzak bir sının gönderdiği kıymetli bir hediyeyi alacağına veya bir büyük adamdan menfaat göreceğine işarettir.


10- Limonlu yahut şekersiz çay görmek

Çay bardağınızı kaşıkla karıştırdığınız halde şekersiz olduğunu fark ettiğinizi görmek, yapacağınız her hangi bir işte size en gel olacak birilerinin bulunduğuna, limonlu çay görmek, bir kişiden yardım göreceğinize işarettir.


11- Rüyada çay vermek

Bazılarına göre rüyada çay vermek, zevke, neşeye ve keyfe işarettir. Billur bir kadehte berrak çay vermek hayır ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir eşten hayırlı bir evlada delildir.


12- Rüyada bulanık çay görmek

Çay Bulanık ve çok koyu renkte olursa keder ve üzüntüdür. Çayın çok sıcak olması hastalığa, şekersiz olması kedere, çanakta çay, rızkta darlığa, adi bir kapta çay fakirliğe delalet eder.


13- Rüyada çay servisi yapmak

Rüyasında çay servisi yapan kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay servisi, yepyeni umut ve beklentidir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
365 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi