Rüyada Cüzzam Görmek

Rüyada Cüzzam Görmek

Cüzzam olduğunu görmek Allah Teala ya cür et ve isyandan dolayı amellerini boşa çıkmasına; Cüzzüm bazen miras parasıyla alınan elbiseye, haram mala, yangına, aşk hastalığına; Cüzzam zenginliğe de delalet eder.

Sıkıntılarınız sona erecek, artık yaşamınız rahatlık ve huzur içinde olacağına işarettir.

bir kimse cüzzam hastaligina yakalandigini görse, allah'a karsi ettigi cür'etten ve o'na (c.c) kötü bir is isnad ettiginden dolayi cenab-i hakk'in ondan uzak olmasi ve amellerinin sevabinin batil olmasina isarettir. bazi tabirciler cüzzam zenginlige de isaret eder demislerdir.

Sıkıntıların sona erecek, artik yasaminiz rahatlik ve huzur içinde olacagina isarettir.

sında cüzzamlı gören ya da cüzzam olan kişi, toplu para alır.

Rüyada cüzzam hastaligina yakalandigini gör mek mal ve nimete sahip olacagina, cüzzamli bir yaradan kan ve irin aktigini görmek, haram mala yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse cüzzam hastaligina yakalandigini görse, Allah a karsi ettigi cür etten ve O na (C.C) kötü bir is isnad ettiginden dolayi Cenabi Hakk in ondan uzak olmasi ve amellerinin sevabinin batil olmasina isarettir. Bazilari da bu hastalik, miras malindan elbisedir, demislerdir. Bazi tabirciler cüzzam zenginlige de isaret eder demislerdir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
23 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi