Rüyada Boncuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boncuk Görmek Ne Anlama Gelir?

her ne şekilde görülürse görülsün boncuk görmek ele geçecek mal demektir. Boncuk rüyası, zevceye, ailenin mutluluğuna, malın bereketine ve çocuğa işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Mal, makam, zenginlik, mevki, bolluk ve berekete işaret ettiği söylenen rüyada yeşil boncuk görülmesi, rüyayı gören kimsenin mevkisinin yükseleceği, halk arasında saygı göreceği, yakın çevresi tarafından sevilip sayılacağı anlamına gelir.

  1. Her çeşit boncuk değerli insanlara,
  2. Bol miktarda boncuk helal mala,
  3. Güzel boncuk asil kadına,
  4. Boncukçu görmekse kadınların ilgilendiği işlerle uğraşan kimseye delalet eder.

Rüyada boncuk görmek, yakın çevreden birinin güzel bir olayla karşılaşacağına işarettir. Arzu edilen bir durumun gerçekleşmesinin habercisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek için ise bu rüya gizli bir ilişkiye işarettir.

Rüyada Boncuk Görmek Nedir? Boncuk Görmenin Anlamı ve Yorumu

  1. Rüyada yeşil boncuk görmek başarılı olunacağına,
  2. sarı olayların planlandığı gibi gitmemesine,
  3. mavi boncuk iyi bir habere,
  4. pembe birinden yardım istemeye,
  5. kırmızı boşa para harcamaya, siyah bir hastalığa anlamındadır.

Rüyanızda görülen boncuklar genel olarak sevinç ve huzur anlamındadır. Rüyasında renk, renk boncuk dizdiğini görmek, hayal kurduğuna ve bu hayalin yakında hakikat olacağına alamettir. Rüyanızda görmüş olduğunuz boncuktan bir şey işlediğinizi görmek, başına sevinçli bir olayın geleceğine işarettir.

Salimi ye göre; rüyada bir boncuk bulduğunu gören çok mala ve nimete nail olur yahut bir yolculuk sonunda eline mal geçer.

Sponsorlu Bağlantılar

Cabir ül Magribî ye göre: rüyasında bir boncuk bulduğunu veya satın aldığını gören, mal elde eder. Eğer boncuk beyazsa, mal bereketli bir maldır. Eğer yeşil ise malı yine bereketli ve çoktur.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada boncuk görmek, hizmetçi, eşe veya bir mala kavuşmaya işaret eder. Bazı tabirciler boncuk, sadık ve iyi bir dosttur, demişlerdir.

Bazıları demiştir ki: Rüyada dizili olmayıp dökme olduğu halde renkli boncuklar görmek, düşünce ve zihnin önemsiz şeylerle uğraştığına delalet eder. Renkli ve dizi halinde boncuklar görmek, mal ve mülke delalet eder.

Rüyada bir takım boncukları delmekle meşgul olduğunu gören evlenir. Boncukları bulduğunu gören, önemsiz bazı bilgiler öğrenir.

Cafer-i Sadık'a göre: rüyada görülen boncuklar şu şekilde de tabir olunur: Sadık eş, iyi hizmetçi, önemli sermaye, edep, terbiye, evlat, uysallık.

Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Bu erkekler içinde aynıdır. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek içi ise bu rüya gizli bir ilişkiye işarettir.

Rüyada boncuk görmek, hizmetçi veya mal ile tabir olunur. Boncuk, aynı zamanda kadına da işarettir. Bir adam boncuğa rast geldiğini görse, mal veya hizmetçiye kavuşacağına işarettir.

Rüyada boncukçuyu görmek, kadinlarin isleri ile ugrasan ve onlarin islerim düzenlemeye gayret gösteren bir kimseye isaret eder. Bir kimsenin rüyada boncukçuyu görmesi, kadınların işleriyle uğraşan ve onların birtakım işlerini düzenlemeye gayret gösteren adama delâlet eder.

Rüyada Mavi Boncuk Görmek

Mavi renk boncuklar, iç huzuru ve ilerleme arzusuna işaret etmektedir. Bu nedenle rüyada mavi boncuk görmek, gelecekle alakalı planların yürürlüğe gireceği demektir. Ayrıca rüya sahibi için güzel bir dönemin haberini verirken aynı zamanda arzu edilen huzuru elde etmenin müjdesidir.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
323 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi