Sitede 4620 kişi varaçıkAğrıaçık2°C

Rüyada Bisküvi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bisküvi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bisküvi görmek; genellikle geçim kaynağı, ticaret, sağlık, para, seyahat, sevinçli haber, müjde, çocuk ve evlilik olarak tabir edilir. Bisküvi rızkın bereketine ve halin düzgünlüğüne işarettir. Bisküvi ayrıca sefer, yolculuk ve seyahate delalet eder.

Bekar birinin rüyasında gördüğü ve tadına baktığı bisküvinin tadı güzel olursa bu rüya evliliktir. Tatlı bisküvi, evliler için tatlı bir hayat demektir.

Hayırlı bir seyahate çıkacağınız anlamına gelir. Bu seyahat sayesinde hem siz hem yakınlarınız karlı çıkacak. Rüyada bisküvi yemek hayırlı bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. Rüyasında bisküvi yediğini gören kimse hayatını etkileyecek güzel haber alır.

Rüyada tatlı yada tuzlu bisküvi görmek

Tatlı bisküvi, helal kazanç, iyi haber veya iyi iş anlamına gelir. Tuzlu bisküvi ise meşgul olduğunuz sorun yada engellerle sorun ve engellere bir yol veya çözüm bulamadığınız anlamına gelir.

Rüyada bisküvi yemek

Rızk bolluğuna ve geçim sıkıntısının biteceğine işarettir. Bisküvi büyük bir nimetle yorumlandığı için, bundan sonra sıkıntı çekilemeyeceğinize de yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bisküvi yemek, üzüntü ve dertlerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada çokça bisküvi görmek

Rüyada bolca, çok sayıda bisküvi görülmesi muhtelif yerlerden gelecek menfaate ve hayıra delalet eder. Bisküvi hayır ve berekete alamettir. Kremalı, çikolatalı, sade gibi bisküvi çeşitlerini görmek, hayır ve berekete delalet eder.

Rüyada bisküvi satın almak

Rüyada bisküvi satın almak; iyi habere, geçim kaynağının bolluğuna, refahına ve paraya delalettir. Bisküvi satın aldığınızı görmeniz iyi habere ve neşeli olayların işareti olarak yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
158 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi