Rüyada Bira Görmek

Rüyada Bira Görmek

Sırları açıklamaya; hastalığa; zorlukla ya da birinin arzusu hilafına gelecek rızka; sevgiliye kavuşmaya yahut yanındaki adamlarından gelecek faydaya, Bira üreticisi öğretmene ya da ustaya, Biracı görmek salih kimse için hayra, fasık kimse için günaha, BBirahane halkın ayak takımına ve fasık insanlara, oraya girip bira içmek haram işlemeye delalet eder.

da bira içtiğini görmek, nişanlanacağına ve çok geçmeden evleneceğine işarettir.

İçtiğinizi görmek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Eğer başkaları içiyorsa bu, bazı gizli hasımlara sahip olduğunuz anlamına gelir

Barda bira içtiğinizi görmek hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Eğer başkaları içiyorsa gizli düşmanlara sahip olduğunuz anlamına gelir.

Ani bir rahatsızlık, hastalık anlamına gelir.

Rüyada bira içmek hayirli degildir. Rüyasinda bir içkili yerde bira veya buna benzer bir içki içtigini görmek, dünya da fena yolda olduguna isarettir ve hareketlerini düzeltmesi için bir ihtardir. Bira bardagini döktügünü görmek tövbeye, doldurdugunu görmek günah isledigine; bir meyhanenin önünden geçerken içeri girmek istedigi halde girmedigini ve oradan uzaklastigini görmek, dogru yolda olduguna isarettir.

İçtiğinizi görmek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Eğer başkaları içiyorsa bu, birtakım gizli düşmanlara sahip olduğunuz anlamına gelir.

Dince haram olan birayı içtiğini görmek, iyiliğe alâmet değildir ve yanlış yolda olmanın işaretidir.

Birahaneye girdiğini görmek, bir hadisenin zuhuruna ve derin birızdıraba şevkine alâmettir.

Bira mayası görmek, sıhhat ve afiyete ve hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.ictiginizi görmek, hayal kirikligina ugrayacaginizin isaretidir. eger baskalari iciyorsa bu, birtakim gizli düsmanlara sahip oldugunuz anlamina gelir.

BIRACI: Biraciyi görmek, serbetçiye delalet eder. Çünkü serbetçi yaninda bulunan bardaklari dizer ve o bardaklarin içinde tatli, aci, sicak ve soguk mesrubat bulunur Bazan biraciyi görmek, mektepte çocuklarla veya dükkanindaki çiraklariyle iftihar eden ögretmen ve sanatkara delalet eder. Bazan da biraciyi görmek, sir ve sikintilari meydana koymak isteyen için sir ve sikintilari açip izah etmeye veya gizlemek arzusunda bulunan kimse için sikintili seyleri gizli tutmaya delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
655 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

2 Yorum

Berna

Berna

2 yıl önce

Rüyamda bir tekel bayiye giriyorum biriktirmiş olduğum paralar var tam tamına 135 tl bu parayla sigara şişe bira ve bir şişe votka alıp çıkıyorum çıkarken kapıda bir tanıdığa rastlıyorum sakın anneme söyle diyorum oda banane diyor zaten geçen sefer söylediklerin yüzünden çok tartıştık diyorum ve ordan uzaklaşıyorum yolda biranın tekini açıyorum aynı su gibi tadı geliyor bu ne böyle diyorum teneke kutu ile değiştirmeye gidiyorum.Orda uyandım.

Aynur

Aynur

2 yıl önce

Basimda vefat etmis annemin ortusu vardi musterilere bira servisi yapiyordum

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi