Rüyada Beğenmek Görmek

Rüyada Beğenmek Görmek

da beğenmek, Rüyada karşı cinsten birini beğenen kişi aşık olacak demektir.

Rüyada size gösterilen herhangi bir sey hakkinda fikir beyan etmek ve onu begenmek, huyunuzun degisecegine, aksi ve geçimsiz bir kimse olacaginiza delalet eder.

Rüyada kendini beğendiğini görmek, ahlâk yönünden eksikliğe delâlet eder. Çünkü kendini beğenmek kibir ve nefsin hoşlandığı şeydir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
24 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Seda

Seda

2 yıl önce

Ben kapalı biriyim ama rüyamda açıktım ve rüyamda labirent gibi biryerdeyim kapılar var ve ben yanlış kapıyı açarsam o odada kalacağım kapıların hepsinden geçiyorum sonuncu kapıya geliyorum benden başka insanlar da var çevremde sonuncu odaya giricem kapının önünde bir oğlan dikkatimi çekiyor ve ben içeri giriyorum odanın içindekiler le bir konuşma geçiyor ama hatırlamıyorum iki kapı var ben ilk kapıyı açıyorum tam giricem bu yanlış kapı deniyor ve ben hemen o odada çıkıyorum yanında ki odaya gidiyorum yanımda insanlar var o kapının önünde ya kuranı kerim ya da elifba var kızın biri ondan bir parça alıyor ve bu doğru kapı diyor ben arkamdaki cama dönüyorum ve o cam oğlanın oturduğu yere bakıyor bak oğlana bakıyorum oğlanda bana hiç gözünü kırpmadan bakıyor ve ben hangi kapıya girdim hatırlamıyorum ama dışarıya çıkıyorum

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi