Rüyada Bağırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bağırmak Ne Anlama Gelir?

da Bağırıp çağırmak önemli bir konuya tanıklık yapmaya, kamuyu ilgilendiren bir duruma ya da alaya vakıf olmaya ya da bahar mevsimini idrak etmeye işaret eder.

Rüyada Bir topluluğa doğru haykırmak devlet ve nimete ermeye, Feryad etmek sevinç ve feraha, korkulan şeyden güvenliğe çıkmaya delalettir.

Rüyada boş yere bağırıp çağıran adam yaygaracı ve gereksiz söz söyleyen kimseye, Hak ve doğru sözle bağıran adam, insanları irşad eden kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çağrı.)

Bağırarak yardım istediğinizi görmek başınıza tehlikeli bir olay geleceğine işarettir.

Rüyasında bağıran kimse iyi haber, mektup alır. Acıyla bağıran kimse endişesinden sıyrılıp, sevinir.

Bagirmak veya bagirdigini isitmek, hem kedere, hem de neseye ve sabra delalet eder. Eger bir kimse, meçhul bir yerden bagirdigini ve ona cevap verildigini görürse ve buna mukabil, aglamakla karisik bir ses isitmek, ferah ve sürura delalet eder.

Kirmanî ye göre: Sokakta yasli ve düzgün kiyafetli bir adamin akla yakin gelen sözleri bagirarak söyledigini görmek, o sene bereket ve iyiligine, ticarette hayirli islerde kazancina isarettir.

Eger bagiran adam manasiz ve korkulu seyler söylemisse o zaman rüya sahibi birisi tarafindan aldatilacak veya zarar görecek demektir.

Satilik bir mal için bagiran tellal görmek bir yalan haber duyulacagina delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada bagirmak, rüya sahibinin sevdigi ya da sevdiklerinden ayri düsmesine isaret eder.

Rüyada birine bağırdığınızı görmek, bir tehlikeye geçireceğinize de işarettir.

rüyada bos yere bagirip cagiran adami görmek, batil ve yanlis söz söylemece isaret eder. bazen de bu rüya, hakk'la batilin arasini ayiran, akilli ve anlayisli bir kimseye isaret eder.

rüyada birine bagirdiginizi görmek, bir tehlikeye gecireceginize isarettir.

Rüyada bağırıp çağırdığını görmek, çok çok konuşmak ile tabir
olunur. Sokakta yaşlı bir adamın bağırdığını görmek, o senenin bereketli olacağının işaretidir.

Satılık bir mal için bağıran tellâlı görmek, bir yalan habere delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
810 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Halil

Halil

1 yıl önce

Rüyamda benle beraber 5 kişi el ele tutuşup çember yapmıştık.Hepimizin üzerinde beyaz uzunca bir elbise vardı karşımda duran kişi simsiyah ve kıvırcık saçlıydı ona bakmaktan diğerlerini göremedim etrafımızda ne olduğunu bilmediğim birşey her bağirdığımızda yükseliyordu tek bağirdığımda etkili olmuyordu ama hepimiz aynı anda bağirdiğimizda o ateşe benzeyen sıvı taşıyor herkes yeniden doğmuş gibi gençleşiyordu.bu rüyanın anlamı nedir?

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi