Rüyada Yardım Görmek

Rüyada Yardım Görmek

Birine yardım etmek, iş hayatında yükselip, hep çıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder. Eğer nızda size yardım ediliyorsa, gerçek yaşamda da bir iyi arkadaşınız size yardım edecek demektir.

Birine yardım etmek, iş hayatında yükselip, hep çıkmak istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder. Eğer rüyanızda size yardım ediliyorsa, gerçek yaşamda da bir iyi arkadaşınız size yardım edecek demektir.

Rüyada birine yardım etmek işyerinde yükselmeye, yardım almak gerçek hayatta bir dosttan gelecek yardım eline işaret eder.

Rüyada yardim, mertlige delalet eder. Bir insana yardim ettigini görmek, mertliginin genisligine, ve sevap isledigine isarettir. Birinin kendi hakkinda iyilikte bulunmasi ya günahkar veya günahsiz olduguna delildir, iyilik edenden iyilik edilenin hayir ve menfaat görecegini de söyleyenler vardir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yardim istemek, sevilmeye; yardim etmek ise, hayirli bir is yapmaya isarettir.

Birine yardım etmek işyerinde yükselip, hayalini kurduğunuz yere geleceğiniz anlamındadır.

Rüyasinda birine faydali oldugunu gören kimse, o kimseye ister istemez bir zarar verir. Eger, rüyada faydali olmaya kendi talih olmussa bu zarari bilerek, kendi talih olmamissa bilmeyerek isler. Birisinin esyalarini eline alip tasidi gini gören, onun esyasina ortak olur. Birisine esya ve mal veren kimse, bu esyayi istemeyerek vermisse mali çalinacak demek tir.

İane yardım demektir. Rüyada bir kimseye yardım ettiğini görmek, ilahi yardıma mazhar olmaya ve sevaba işaret eder.

Yine rüyada birine içecek, yiyecek gibi bir şey verdiğini görmek, kerem ve cömertliğe ve iyi bir isim yapmaya işarettir.

Rüyada bir topluma veya bir ye yardim için iane toplandigini görmek, her zaman size uzanan elleri bos çevirmeyecek kadar cömert bir insan oldugunuza ve etrafinizda bu söhretinizle tanindiginiza delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada ianede bulunduğunu gören kimse, kötülüklerden tevbe eder.

Rüyada ianede bulunmak, zalimlerin işten alınıp, adil kimselerin tayin edilmesine de işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
961 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi