Rüyada Anne Görmek

Rüya yorumu
Rüyada Anne Görmek

Rüyada anne olmak ile ilgili görülen rüya tabirlerinin hepsi hayırlıdır. Rüyada her ne şekilde anne olmak görülürse iyidir. Rüyada bir kişinin anne olması, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Rüyada annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Rüyada Annesi ile dargınlık ve kavga ise, başarısızlık ve maddi kaybı işaret eder.

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Sevdiğiniz kişiyle bir araya geleceksiniz.

Rüyada Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir.

Annenizi rüyanızda görmek büyük bir müjde ile yorumlanır. Anneniz ölmüş ise onu rüyada görmeniz. kendisini daima hatırlamanız ve ona karşı dini ödevlerinizi yapmanız yani Fatiha ve Kuran i Kerim okumak gibi ruhunu şad edecek dualarda bulunmanız için bir ihtar, bir hatırlatmadır.

Bir annenin rüyada görülmesi daima hayırla tabir edilir. Abdülgani Nablus i hazretleri diyor ki: Rüyada anneyi kendine darılmış görmek, hayatta başarılı olacağınıza işarettir. Ağlar görmek sevince, güler görmek, sizin mutlu bir hayat süreceğinize delildir.

Rüyada Anneyi Hasta Görmek:
Rüyada annenizi hasta görmek, sevinçli bir haberle karşılaşacağınıza, annenizi ölmüş görmek, ömrünüzün uzunluğuna delalet eder. Rüyasında annesini haste gören mutlu olur. Rüyada anneyi hasta görmek şifadır, rüyayı gören kimse hasta ise hastalığından, hasta değilse, üzüntü ve kederinden kurtulur.

Rüyanızda annenize çiçek verdiğinizi görmek, ölmüş ise onu mezarında ziyaret etmenizi beklediğini, sağ ise onu kucaklayıp haririni sormanız gerektiğine yorumlanır.

Annenizin sizi bir hususta azarladığını görmeniz, onu ihmal ettiğiniz için size dargın olduğunu gösterir. Annenizden dayak yediğinizi görmek, onun sizin iyiliğiniz için duacı olduğuna ve size karşı büyük bir sevgi ve şefkat beslediğine delalet eder. Rüyanızda annenizin mezarının çiçeklerle örtülü bir halde görmeniz, onun Allah in (C.C.) huzurunda pek hayırlı bir yeri olduğuna delildir.

Rüyada Annenizin cennette olduğunu görmek, eğer ölü ise hayra, sağ ise annenizin sizden hoşnut olduğuna ve hakkınızda daima duacı bulunduğuna işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyasında annesini görmesi şayet annesi sağ ise, annesinin kalbini kazanıp, gönlünü alması gerektiğine, eğer vefat etmiş ise, ahiret hayati için evladından hayır ve dua beklediğine işaret eder.

Rüyada anneye bağırmak, kötü hareket etmek büyük günah işleyip onun bedduasını almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün islerinin ters gitmesine işaret eder. Rüyada annenin güler yüzlü görülmesi onun duasını almaya ve ihtiyarlıkta ona yardımcı olmaya işaret eder.

Rüyada kendi annenizi görmek, hiç umulmadık bir mirasa konacağınıza, annenizin sizi doğurduğunu görmek, gören hasta ise sağlıklı, fakir ise zengin olacağına, anneniz ile sohbet etmek, iyi haberler alınacağına, ölmüş olan annesini tekrar ölmüş görmek, huzura, anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya, anneyi dövmek hastalanmaya, anneyi ağlarken görmek büyük bir mutsuzluğa işarettir.

Ana görmek, her türlü hayırlara erişmektir. Annesinin kendisini doğurduğunu görmek yoksul için zenginlikle, zengin için sıkıntıyla tabir edilir. İnsanın gördüğü en hayırlı rüya, onun ana babasını, dede ve ninesini ve diğer akrabalarını görmesidir.

Rüyada anne görmek hayır ve berekete işarettir. Ve baba görmekten daha hayırlıdır. Rüyada anne gören eğer fakir ise nimete ve zenginliğe kavuşur.

Rüyada validesinin karnına girdiğini görmek, uzakta ise vatanına döneceğine delalet eder.

Anne ile oturduğunu veya beraber yürüdüğünü görmek, emniyet ve huzura; anne ile konuşmak iyi ve güzel haberlere delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
4868 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

3 Yorum

Gül

Gül

3 hafta önce

Rüyada kapıyı açıyorum Annem karşımda bembeyaz fayansları siliyor bende mahçup oluyorum anne bana neden çağırmadın sana yardım ederdim deyip utanıyorum yardım etmediğim için sonra uyanmışım

İbrahim

İbrahim

6 ay önce

Rüyamda annemle beraber doğada yürüyordu. Büyük bir ağaca yaklaştığımızda dibinde büyük siyah bir yılan gördük. İkimizde kaçmaya başladık ben annemin elinden tutup onu çekiştiriyordum. Kaçarken birkaçtane daha ufak yılanda yolumuza çıktı. Ufak yılanlar takip etmediler ancak büyük yılan peşimizden hızlıca geliyordu. Tam bize saldıracağı anda aradaki fark kapanırken benim rüyamda çıkardığım seslerden eşim beni uyandırdı. Bu rüya neye işarettir. Şimdiden teşekkür ederim.

Aslı

Aslı

2 yıl önce

Rüyamda annemin halasının kızı (büyük halamın kızı)Eski komşumuz Annem ve ben evdeyiz 3 ü etrafındalar bana küpe getirmişlet annem bu küpeleri takıyor ben utanıyorum anne sanki bunlar abartı değilmi takmasam olmazmı diyorum ama beğeniyorun sonradan ve bana gülüyorlar.bu rüyam sevdiğim insan için istihareye yattığım rüyaydı hayırlı mı değilmi diye

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Benzer Rüyalar