Rüyada asansör görmek ne demek? Asansör rüyası!

Rüyada asansör görmek ne demek? Asansör rüyası!

Rüyada asansör görmek, size maddi yönden külfet olan birinden yakında kurtularak rahatlayacağınıza işarettir. İş hayatında ilerleme ve başarı anlamına gelmektedir. Asansör görmek rahatlığa ve size maddi yönden yok olan kimselerden kurtulmak anlamına gelmektedir. da asansörle bir yere çıktığını görmek, iş sahasında yükselmeye ve bütün engelleri aşmaya delâlet eder. Rüyada cam asansör görmek yapılan bazı işlerden çok istifade edileceğine alâmettir. Lüks asansör sevince ve müjdeye yorumlanır.

Rüyada asansöre binmek başarının işaretidir. Rüyada asansöre binerek kata çıkmak iş hayatınızda yükseleceğinizi gösterir. Asansörden inmek ise başarısızlığın ve şanssızlığın işaretidir. Rüyada asansöre binen rüya sahibinin gerçek yaşamında da başırılarla dolu bir gelecekle yükselişe geçeceğini ifade eder. Yaptığı işlerde başarıya ulaşacaktır.

Asansör büyük, ferah, aynalı ise kısa sürecek bir heyecandır. Asansör dar, loş ise telaşlanıp, kuruntuya düşebilir. Asansör kalabalıksa sıkıntıdır. Asansör yukarıya çıkıyorsa iyidir. Asansör aşağıya iniyorsa mevki kaybı ya da başarısızlığın işaretidir.

Yüksek bir yere asansörle çıkmak, işinizde yükselmekle tabir olunurr. Bir baska rivayete görede: Rüyada asansör gören kimsenin pek yakında kendisine maddi yönden yük olan bir kimsenin külfetinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada asansör görmek, size maddi yönden külfet olan birinden yakında kurtularak rahatlayacağınıza işarettir. Rüyada asansör ile yukarı çıkmak iş hayatında yükseliş anlamına gelmektedir. Öğrenci için eğitim hayatında başarı, tacir için kazanç anlamına gelir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
335 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi