Rüyada Hüzün Görmek

Rüyada Hüzün Görmek

da hüzünlü olmak, bir günah islemeye tabir edilir. bazi tabirciler rüyasinda hüzün icinde bulundugunu gören kimse ferah ve sevince erisir demislerdir. bir kimse rüyada bir hüdhüd kusuna rasladigini veya hüdhüdün kendi yaninda durdugunu görse, uzak bir sehirden o kimseye gelecek bir habere isaret eder.

Rüyada hüzün, günah islemekle yorumlanir. Rü yasinda bir is için hüzünlendigini gören, günah isler. Hüzünlenerek agladigini görmek pismanliga ve bundan dolayi da tövbe gerektigine isarettir. Ibni Sirin e göre: rüyasinda hüzün içinde bulundugunu gö ren, ferah ve sevince erisir. Eger rüya sahibi iyi bir kisi ise sevinci de fazla olur. Eger fesat bir kisi ise kötü bir haber alarak kederle nir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hüzünlü olmak, bir günah islemeye tabir edilir. Bazi tabirciler rüyasinda hüzün içinde bulundugunu gören kimse ferah ve sevince erisir, demislerdir.

Bir iş yahut meseleden dolayı kederlenmek sevince, Hüzün bazen hayatın herkes için geçerli olan kurallarına, zorluktan sonra gelecek kolaylığa, kederden sonra gelecek mutluluğa delalet eder.

Yaklaşmakta olan sevinçleri, iyi olayları, neşeyi işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
17 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi