Rüyada Hristiyan Görmek

Rüyada Hristiyan Görmek

hiristiyan görmek, yardim ve galibiyet seklinde yorumlanir. ihtiyar hiristiyan, kötülügü dokunmayacak bir düsmandir. bir kimse rüyada kendisinin hiristiyan oldugunu görse, kendisinde hinstiyanliga benzer bir bid'atin bulunmasina isaret eder. bir kimse kendisini hiristiyan isimlerle ugrastigini duysa, halbuki kendisi de bunu kötü görse, o kimse korktugu seyden urtulur. rüyada hiristiyan görmek, dost suretinde birtakim düsmanlari görmeye isaret eder. bir kimse rüyada hiristiyan oldugunu görse, kendisinin de mahkemesi varsa, o kimsenin haksiz oldugu bir konuda basarili olacagi seklinde yorumlanir.

Rüyasinda Hristiyan oldugunu görmek, dinine karsi inanci olmadigina delalet eder.

Rüyasinda bir Hiristiyan gören, eger birine karsi bir düsmanligi varsa, ona galip ve üstün gelir. Bir Hiristiyan'in Islam oldugunu görmek, onun Müslüman olacagina veya ölecegine isarettir. Hiristiyanlarla beraber oturup kalktigini gören onlarla arka das olup tamami ile Hiristiyanliga meyil eder.

Savasta olan bir kisi nin Hiristiyan görmesi zafere ulasilacagina delildir. Bir Hiristiyan'in din degistirerek baska bir dine girdigini görmek, onun kendi dininde sebat edecegine delalet eder. Bir Hiristiyan'in minareye veya minbere çiktigini görmek, onun bir musibete ugrayacagina isaret tir.

Editörün Seçtikleri

Ağrı'da kadınlar atık kumaşlardan İdlib'deki çocuklar için giysi ve oyuncak üretiyorlar

DSİ'nin Son 17 Yılda Ağrı’ya yaptığı yatırımlar

Ağrı'da tipi nedeniyle yolda mahsur kalan 40 kişi kurtarıldı

Ömrünün yarısından fazlası karlı yolları açmakla geçti

Ağrı'da yoğun kar yağışı sürücülere zor anlar yaşattı

Lütfen Rüyaya puan verin!
87 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi