Rüyada cacık görmek ne anlama gelir? Cacık görmek ne demek!

Rüyada cacık görmek ne anlama gelir? Cacık görmek ne demek!

Cacık; sulandırılmış yoğurt içine hıyar doğranarak yapılan, sarımsak ve nane, eklenebilen, iştah açıcı bir yiyecektir. Rüyada cacık görmek; hayır ve bereket anlamına gelmektedir. Rızık ve menfaat ile tabir olunur. sında cacığı içen, rızık ve menfaate kavuşur. Rüya sahibinin faydalı ve iyilik sever biri olduğunun işaretidir. Rüyada cacık görmek, helâl mala ve güzel geçime delâlet eder ve rüya sahibi büyüklerin nezdinde izzet ve şerefe nail olur.

Rüyada cacık yemek

Bir kimsenin rüyada cacık yemesi, sultan yada devlet büyükleri tarafından ihtiram edilmeye, sevinç, ferahlık ve vücut sağlığına delâlet eder. Bir kap içinde ikram edilen cacığın yenilmesi münakaşa ve düşmanlık olmayan şerefli bir rızka işarettir. Bazan cacık içmek, kolay elde edilen rızka alâmettir.

Rüyada cacık almak

Rüyada cacık almak uzaktan bir haber işiteceğine; cacık satın almaksa, mükâfat alacağına tabir edilir. Rüyada cacık satın almak, berekte, nimete, servete, berekete erişmeye işarettir.

Rüyada salatalık cacık

Rüyada mevsiminde salatalık cacık görmek, rızık ve menfaat ile tâbir olunur. Eşi hamile adamın rüyada cacık yediğini görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına delâlet eder. Bazan da cacık, kolay elde edilen rızka alâmettir. Hasta bir kimsenin rüyada cacık yemesi, şifa bulmaya ve afiyete delâlet eder. Bazı kere de cacık görmek, rızka delâlet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
46 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi