Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski sevgiliyi görmek unutamadığınızın yada unutulmadığınızın alametidir ve bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir. Bir kimse rüyasında eski sevgilisiyle sarmaş dolaş olduğunu görürse, rüya sahibinin amacına ulaşacağı anlamına gelir. Yeniden biri hayatınıza gireceği demektir. Eski heyecanları yaşayacak, keyifle geçirdiğiniz günlere geri döneceksiniz.

Eski sevgiliyi görmek, huzur ve mutluluğa, nimet ve berekete işarettir. Eski sevgilinin yüzüne karşı sevdiğini söylemek, karşılıklı sevgi ve saygının devam edeceğine işarettir.

Rüyada Sürekli Eski Sevgiliyi Görmek Anlamı ve Yorumu

Eskiden olan sevgilinizi görmenize, yenilik ve barışa tabir edilir. Umut dünyasının mahmurluğuna delalettir. Sevgilisi olduğu halde rüyasında sürekli eski sevgilisini gören kişinin ilişkisinin biteceğine yorumlanır. Sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işarettir.

Yine eski olan sevgili görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak mutluluğa işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi güler yüzlü görmek

Güzel habere işaret ederken sinirli ve kızgın görmek de tartışmaya işaret eder. Bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, arzu edilen şeyin elde edileceğine rüya sahibi için gelecek olan bir haberin sevinçli olacağı anlamına gelir. Bazen rüyada eski sevgiliyi öpmek bir doğumu müjdeler. Ayrıca bekar kimseler için evlenmeye yeni bir yuva kurmayı ifade eder.

Rüyada eski sevgiliyi ağzından öpmek, eline geçecek paraya, yanağından öpmek de, rüyayı gören kişinin kazanacağı paralara delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Aramak

Rüyada eski sevgiliyi aradığını görmek, uzun süredir aramak istediğiniz ancak bir türlü cesaret edemediğiniz birini aramak ve hatırını sormak anlamına gelir. Rüyada eski sevgilinin seni araması ise, bir süredir özlem duyduğunuz bir insandan gelen habere çok sevinmek anlamına gelir.

Rüyada eski sevgiliyle gezmek: Murada ermeyi ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak: Ayrılığa işaret eder. Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek mutluluktur. Tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi evlenirken görmek

Rüyanızda eski sevgilinizi evlendiğini görmeniz arzularınıza yakın bir zamanda kavuşacağınıza işarettir.

Evli olanların eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır. Genel anlamda eski sevgili evliler için birliklerini çok daha sağlam bir hale getireceklerini alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin araması

Rüyada telefondan eski sevgilinin araması, duygusal durumunuzla alakalı ciddi gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada telefondan eski sevgilinin araması beklenen haberin geleceğine, bazen sırların duyulmasına, açığa çıkmasına; bazen da ortak bir iş yapmaya işaret etmektedir. Rüyada eski sevgilinin araması emek çekmeden büyük bir paraya sahip olunacağı anlamına da gelmektedir. Bu rüya aynı zaman da hasretin giderileceğine yorumlanır. Bazen ise iki seven kişi arasında kararlaştırılan söz kesmeye işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi nişanlanmış görmek

Rüyanızda eski sevgilinin nişanlanması, rüya sahibinin düzenli bir hayat kuracağına ve kendini mesleğine vereceğine işaret eder. Bazı tabircilere göre eski sevgiliyi nişanlanmış görmek eğer rüya sahibi bekarsa, evlenmesinin yakın olduğuna işarettir. Aynı zamanda bu rüya sevinç ve neşeye, refah ve mutluluğa ve hayra işarettir.

Rüyada eski sevgilinin barışmak istemesi

Eski sevgiliyle barıştığını görmek şeklinde görülen rüya ne şekilde görülürse görülsün, hayra işarettir. Rüyada eski sevgilinin barışmak istemesi, doğru yola, önceki iş ve mesleğine veya daha önce yaşadığı yere dönmeye, eski fikirlerini savunmaya devam etmeye veya hastanın iyileşmesine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek

Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini görmek kırılan kalplerin barışacağına, rüya sahibi için rütbe ve makamının yükseleceğine ve kazancının bereketli olacağına işaret sayılır.

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek aynı zamanda çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına tabir olunur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2496 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

8 Yorum

Sümeyye

Sümeyye

8 ay önce

Rüyamda eski sevgilime çok kızgın ama bı okadar da özlem duyduğum bir histeydim ve herşeyin başladığı o köyde annesi ve amcası tarafından baristirilmaya çalışılıyordu o pişman gibiydi istiyordu ama ben bazı gerçekleri gözümün önünde tekrar yaptığını görüp yüzüne tükürüyordum.

Songul

Songul

1 yıl önce

BN eski sevgilimi bizim evde gördüm annemle kavga ederken ama benimle ilgili bir sıkıntısı yoktu

Serkan

Serkan

2 yıl önce

Eski sevgilim ile tekrar evlenme kararı alıyoruz bu sırada bir otoyolun kenarında yürüyoruz heryer kar biraz yürüdükten sonra bir bahane ile evlenmekten vazgeçiyor kar olan yerler yemyeşil olmuş ben biraz sitem ediyorum ben gidiyorum deyip ayağa kalkıyor o esnada uyanıyorum

Halime

Halime

2 yıl önce

Eski sevgilimle abim tatile cikmislar ve orada eski sevgilim bana arkadasini ayarlamaya calisiyor ve arkadasi benden hoslaniyor.

Sacma sapan biri

Sacma sapan biri

2 yıl önce

Ruyamda eski sevgilim bir arkadasiyla birlikte arabayla gelmisler.O arabanin yanindan bana bakip guluyo arkadasida yanima gelip kulagima biseyler soyluyo onunla ilgili.Ben hayir diyorum kiziyorum ve onlari gonderiyorum ama arkadasi kulagima biseyler soylerken sanki eski sevgilim birden yanimda ve opuyo sonra yine uzak oluyo degisik bir ruyaydi

Kamila

Kamila

2 yıl önce

ruyamda@eski sevgilimi gordum tarladaymişiz yanimdan gecti sanki hic umrumda degilmişim gibi...

Edanur

Edanur

2 yıl önce

Rüyamda bi garip okul çıkışı var. Eski sevgilim ve arkadaşı arkadaşım ile beni görüyo. Ve onun arkadaşı "yeter amk her yerde karşımıza cikiyon" diyo. Gizli bi koridara giriyolar. Ama bu gizli koridar aynı köy evleri gibi topraktan yapılmış. Sonra bende "kusura bakmayın ya görünü kaldırdım onun" diyorum. O da he ya he diyo. Ben de gizli bi koridara giriyorum ve orada arkadaşımla karşılaşıyorum. O arkadaşım ile koridordan çıkınca Babannemlerin evine geliyoruz. Orda da eski sevgilim ve onun arkadaşı var. Eski sevgilim bende yorgan yastık filan istiyo. Bende sınırlı bi şekilde veriyorum. Ama bi ucundan o bi ucundan da ben tutuyorum. Pembe bi yorgan. O da sinirli. Öf be tamam filan diyo. Rüyamda bi de çatalları kaşıkları yerlestiriyodum. Yerleştirirken de sezen aksu vay şarkısını mirildaniyordum.

Bilinmez

Bilinmez

2 yıl önce

Arkadaşım rüyasında beni ağlarken görmüş ve eski sevgilim bana sarılıp alnımdan öpüyormus

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi