Sitede 13278 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu18°C

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir? Eski sevgilini görmek nedir!

Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir. Rüyada görülen eski sevgili: Rüyanızda her ...

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir? Eski sevgilini görmek nedir!

Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir. Rüyada görülen eski sevgili: Rüyanızda her bir şekilde eskiden olan sevgilinizi görmeniz yenilik ve barışa tabir edilir. Umut dünyasının mamurluğuna delalettir.

Sevgilisi olduğu halde Rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisinin bitecekeğine yorumlanır. Ama sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işarettir.

Yine eski olan sevgili rüyada görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak Mutluluğa işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi güler yüzlü görmek
Güzel habere işaret ederken sinirli ve kızgın görmek de tartışmaya işaret eder. Bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle gezmek
Murada ermeyi ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak: Ayrılığa işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek: Tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak gibi şeyleri görmek ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğine işaret eder.

Evli olanların rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
593 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

3 Yorum

Kamila
Kamila
2 hafta önce

[email protected] sevgilimi gordum tarladaymişiz yanimdan gecti sanki hic umrumda degilmişim gibi...

Edanur
Edanur
2 hafta önce

Rüyamda bi garip okul çıkışı var. Eski sevgilim ve arkadaşı arkadaşım ile beni görüyo. Ve onun arkadaşı "yeter amk her yerde karşımıza cikiyon" diyo. Gizli bi koridara giriyolar. Ama bu gizli koridar aynı köy evleri gibi topraktan yapılmış. Sonra bende "kusura bakmayın ya görünü kaldırdım onun" diyorum. O da he ya he diyo. Ben de gizli bi koridara giriyorum ve orada arkadaşımla karşılaşıyorum. O arkadaşım ile koridordan çıkınca Babannemlerin evine geliyoruz. Orda da eski sevgilim ve onun arkadaşı var. Eski sevgilim bende yorgan yastık filan istiyo. Bende sınırlı bi şekilde veriyorum. Ama bi ucundan o bi ucundan da ben tutuyorum. Pembe bi yorgan. O da sinirli. Öf be tamam filan diyo. Rüyamda bi de çatalları kaşıkları yerlestiriyodum. Yerleştirirken de sezen aksu vay şarkısını mirildaniyordum.

Bilinmez
Bilinmez
1 ay önce

Arkadaşım rüyasında beni ağlarken görmüş ve eski sevgilim bana sarılıp alnımdan öpüyormus

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi