Sitede 5345 kişi varKUVVETLİ RÜZGARAğrıKUVVETLİ RÜZGAR27°C

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir?

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir?

Unutamadığınızın yada unutulmadığınızın alametidir. Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir. Rüyada görülen eski sevgili: Eskiden olan sevgilinizi görmenize, yenilik ve barışa tabir edilir. Umut dünyasının mamurluğuna delalettir. Sevgilisi olduğu halde Rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisinin biteceğine yorumlanır. Sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işarettir.

Yine eski olan sevgili Rüyada görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak mutluluğa işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi güler yüzlü görmek: Güzel habere işaret ederken sinirli ve kızgın görmek de tartışmaya işaret eder. Bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle gezmek: Murada ermeyi ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak: Ayrılığa işaret eder. Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek mutluluktur. Tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğine işaret eder.

Evli olanların eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır. Genel anlamda eski sevgili evliler için Aile birliklerini çok daha sağlam bir hale getireceklerini alamet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1008 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

5 Yorum

Halime
Halime
5 gün önce

Eski sevgilimle abim tatile cikmislar ve orada eski sevgilim bana arkadasini ayarlamaya calisiyor ve arkadasi benden hoslaniyor.

Sacma sapan biri
Sacma sapan biri
1 ay önce

Ruyamda eski sevgilim bir arkadasiyla birlikte arabayla gelmisler.O arabanin yanindan bana bakip guluyo arkadasida yanima gelip kulagima biseyler soyluyo onunla ilgili.Ben hayir diyorum kiziyorum ve onlari gonderiyorum ama arkadasi kulagima biseyler soylerken sanki eski sevgilim birden yanimda ve opuyo sonra yine uzak oluyo degisik bir ruyaydi

Kamila
Kamila
2 ay önce

ruyamda@eski sevgilimi gordum tarladaymişiz yanimdan gecti sanki hic umrumda degilmişim gibi...

Edanur
Edanur
2 ay önce

Rüyamda bi garip okul çıkışı var. Eski sevgilim ve arkadaşı arkadaşım ile beni görüyo. Ve onun arkadaşı "yeter amk her yerde karşımıza cikiyon" diyo. Gizli bi koridara giriyolar. Ama bu gizli koridar aynı köy evleri gibi topraktan yapılmış. Sonra bende "kusura bakmayın ya görünü kaldırdım onun" diyorum. O da he ya he diyo. Ben de gizli bi koridara giriyorum ve orada arkadaşımla karşılaşıyorum. O arkadaşım ile koridordan çıkınca Babannemlerin evine geliyoruz. Orda da eski sevgilim ve onun arkadaşı var. Eski sevgilim bende yorgan yastık filan istiyo. Bende sınırlı bi şekilde veriyorum. Ama bi ucundan o bi ucundan da ben tutuyorum. Pembe bi yorgan. O da sinirli. Öf be tamam filan diyo. Rüyamda bi de çatalları kaşıkları yerlestiriyodum. Yerleştirirken de sezen aksu vay şarkısını mirildaniyordum.

Bilinmez
Bilinmez
3 ay önce

Arkadaşım rüyasında beni ağlarken görmüş ve eski sevgilim bana sarılıp alnımdan öpüyormus

yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi