Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak Görmek

Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak Görmek

da bıçakla kovalamak yada rüyada bıçakla kavolanmak: çevrenizdeki, iş hayatınızdaki, apartmanınızdaki veya larınızdaki kimi kişilerden hoşlanmadığınızı, sevmediğinizi hatta onları düşman olarak gördüğünüzü gösterir.

O kişiler gerçekten sizi sevmeyen kişiler de olabilir

tabii sadece sizin kafanızda yarattığınız bir şüphe de olabilir ama her halikarda sizin sevmediğiniz, nefret ettiğiniz kişiyi işaret eder.

Ya da çeşitli sıkıntılarınız, endişeleriniz bu şekilde ortaya çıkabilir. Yani düşman olarak gördüğünüz kişi aslında sizi sıkan bir endişenin sembolüdür.

Rüya analizcisi Craig Hamilton Parker e göre ise, rüyada sizi öldürmek isteyen birisi tarafından kovalanmak sizin yüzleşmek istemediğiniz, yüzleşmekten kaçındığınız duygusal bir probleminizin olduğuna işaret.

Örneğin, bir adam rüyasında dar koridorlarda kaçtığını gördüğünü yazmış, karşısına küçük kapılar çıkıyormuş, işte bu duygusal problemi onu kovalayan kişi, dar koridorlar ve küçük kapılar kişinin kendisini kısıtlanmış hissetmesinin sembolü imiş.

Craig'e göre, kovalanmak kendini güvende hissetmemek nedeni de olabilirmiş, özellikle rüya bir çocuk tarafından görülmüşsse. Okulda arkadaşları tarafından alay edilen,itilip kakılan çocuklar rüyalarında görülmeyen kişiler tarafından kovalandıklarını görebilirler.

Lütfen Rüyaya puan verin!
1257 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

4 Yorum

Nursel

Nursel

3 ay önce

Dar bir sokaklarda insaatlarin içinde küçük küçük evlerin içinde hiç bir kapıdan çıkamadım sadece bir mavi bir tesbih ve kırmızı bir boncuk çalıyorum. Ondan sonra geri dönerken de önümde bir kadın elinle bıçakla üstüme yürüyor ama ben izin vermeyip elini büküyorum.

Şevval

Şevval

4 ay önce

Ruyamda okula gitmiştim. Okul bahçesinde kocaman bir kaplan vardı, kendimizi sınıfa kilitlemiş bekliyorduk, birden perdeler vs kendiliğinden hareket etmehe başladı o sırada sinifa yabancı birileri girdi çok uzun boylu bir kadın bir erkek anlamsızca oturuyorlardi ,
Ondan sonra gittiğim her yerde onlar beni takip ediyorlardı, bıçakla kovalıyorlar ve öldürmeye çalışıyorlardi...

Duygu

Duygu

6 ay önce

Merhaba iyi günler rüyamda eşim kızlara baktığı için kavga ettik sonra bir yerde insanların dolu olduğu ortamda ayrı masalarda oturup birşetler yiyorduk gene yakalım telefondan kızlara baktığını bu sefer büyük kavga ettik bi anda kocaman bıçakla beni kovalıyordu şimdiden teşekkür ederim yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum iyi günler

Melek

Melek

1 yıl önce

Ruyamda beni bıçakla kovalıyordu biri kim.oldugunu bilmiyorum beni kovalıyor ben kaçıyorum bi köyde tepedeyiz sonra ben tepeden assa koşarak iniyom sonra bıçağı bana atıyor gelmiyor

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi