Rüyada Basketbol Oynamak

İslami rüya tabiri yapanlara göre rüyada basketbol sahası içinde basketbol oynamak genel olarak hayırlara yorumlanmıştır.  İnsanlar rüyada basketbol oynanması, topu görmek, maçı izlemek, basketbolu oynadığını, oynayanları görmek, sahası, basketbol takımına girmek, birinin basketbol oynaması şeklinde rüyalar görebilirler. Genel manada hayırlara yorulan rüyada basketbol oynamanın, görmenin anlamı ve yorumu.

Rüyada Basketbol Oynamak Ne Analama Gelir? Neye İşarettir?

Rüyada Basketbol oynamak, hoşunuza gidecek bir şeye basketbol sahası görmek bir sevdiğinizden hediye almaya yorulur. da siz basketbol oynuyorsanız, yakın zamanda bir işiniz istediğiniz şekilde sonuçlanacaktır anlamına gelir. Rüyada arkadaşlarıyla beraber bir basketbol sahasında seyirciler karşısında maç yaptığının görülmesi aynı zamanda, basketbol rüyasını gören kişi için işinde yükselme arzusunda olan bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada basketbol potası görmek, mal ve dünyalığa, bazen de, öfkesini yutan, asabi insanlara karşı serinkanlı davranan bir kimseye işaret eder. Rüyada basketbol potası görmek, gözünde büyüttüğü bir işi başarıyla sonuçlandırmaya işarettir. Rüyada bir basketbol karşılaşması izlediğini görmek, dikkatini bir işe vermeye, bir gaye için çalışmaya işarettir. Rüyada basketbol sahası görmek, bir arzusunu gerçekleştirmek için harekete geçmeye işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
92 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi