Sitede 5064 kişi varparçalı bulutluAğrıparçalı bulutlu16°C

Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zebra Görmek, herhangi bir yetkide liyakate işaret etmektedir. Zebra mevki sahibi olmaya ve iş hayatında mutlu olacağı başarıya işarettir. Rüyasında zebra görenin mutlak surette yaptığı işlerde başarılı olup ön konumlara geleceğini ifade eder. Bununla birlikte zebra rüyası yeniliklere ve yeni şeyleri anlamına da gelmektedir.

Rüyada zebra sürüsü görmek, rüya sahibinin her yerde sözünün geçmesine delâlet eder. Rüyada görülen zebra sürüsü zenginlik demektir. Zebra desenli perde görmek, bir yerden başka bir yere taşınmaya, tayinin çıkmasına işaret eder. Zebranın evde görülmesi ise macera düşkünü bir kimseyle arkadaş olacağınıza işarettir.

Zebra derisi pijama giymiş gibi tümüyle yol yol çizgili olan memeli hayvan. Bu hayvanın rüyasını gören kimsenin yaptığı bir işten karlı çıkacağına yorulur. Zebra rüyası yeni maceralara atılmanın belirtisidir. Rüyada zebrayı koşarken görmek, yapılacak yeniliklerle makam ve mevki elde edileceğine delildir.

Tekparmaklılar familyasından, Afrika’da, özellikle Somali ve Etiyopya’da yaşayan, iriliği ve yapısıyla ata çok benzeyen, derisi pijama pijama desenli ve çizgili olan memeli bir hayvandır.

Zebralar, su ve ot ile beslenirler. Bazen yiyecek bulmak için 50 km'ye kadar yürüdükleri de olur. Karınlarını doyurduktan sonra yaşadıkları ortama geri dönüp, alışık oldukları yaşam ortamlarında yaşarlar.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi