Rektör Levent ve Başkan Sekmen'den "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek verdiklerini açıkladı.

Rektör Levent ve Başkan Sekmen'den "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek

Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Büyükşehir Belediye Başkanı , "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek verdiklerini açıkladı.

Levent, üniversitenin resmi internet sitesindeki paylaşımında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek vererek, tüm çalışanlarını da kampanyaya katılmaya davet etti.

Kampanyaya bir aylık maaşını bağışlayarak destek olacağını belirten Akın Levent, paylaşımında "BizBizeYeterizm" etiketini kullandı.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğünde başlatılan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganlı kampanyaya destek vereceğini belirtti.

Kampanya için 3 aylık maaşıyla destek sağlayacağını ifade eden Mehmet Sekmen, paylaşımında, "Devletimizin ve milletimizin birliği için her zaman olduğu gibi bugün de hazırız." ifadesini kullandı.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye-İran sınır duvarını inceledi:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’da

Doğu'nun "şifa kaynağı kaplıcalar"ı yeniden kapılarını açtı

Gürbulak Sınır Kapısı’nın yeniden ticarete açılması ihracatçıları sevindirdi

E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

Yorum Ekle