Ardahan Çevre

Posof'ta sağanak yağış ve dolu etkili oluyor

Ardahan'ın Posof ilçesinde Temmuz ayına rağmen sağanak yağış ve soğuk hava etkili oluyor. Mevsim normallerinin altında devam eden hava sıcaklığı Posof'ta vatandaşları şaşırtıyor.

Ardahan'ın Posof ilçesinde Temmuz ayına rağmen sağanak yağış ve soğuk hava etkili oluyor. Mevsim normallerinin altında devam eden hava sıcaklığı Posof'ta vatandaşları şaşırtıyor.

Ardahan - Haziran ayı ile birlikte yaz mevsimini yaşamaya başlayan Posoflular, Temmuz ayı ile birlikte yeniden yağışlı hava ile mevsim sıcaklıkları düştü. Bazı evlerde hala soba yakılırken özellikle dolu yağışı zaman zaman etkili olmaya devam ediyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Posof gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir