Elazığ Güncel

Otomotiv yedek parça taşımacılığında tek

Yurtiçinde otomotiv firmalarına yedek parça dağıtım hizmeti veren lojistik şirketi, yeni dönemde istihdam sayısını da arttırarak hizmet kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.

Yurtiçinde otomotiv firmalarına yedek parça dağıtım hizmeti veren lojistik şirketi, yeni dönemde istihdam sayısını da arttırarak hizmet kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.

Elazığ - Türkiye'de sadece global otomotiv firmalarına ve otomotiv yan sanayisine taşımacılık hizmeti veren tek lojistik şirket olma özelliği taşıyan City Lojistik, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde de çıtayı yükseltti. Bölgede Üzgül Lojistik iş ortaklığı ile hizmet veren şirket, bu yıl içerisinde servis sağlayıcılarını genişletip istihdamı da iki katına çıkarmayı planlıyor.

İş ortağı Abdullah Üzgül, yaklaşık 25 yıldır bölgede hizmet verdiklerini söyledi. Sadece otomotiv sektöründe çalıştıklarını ve bu anlamda Türkiye'de tek olduklarını belirten Üzgül, ''25 yıla yakın bir süredir bölgeye hizmet ediyoruz. Hizmet dalımız sadece otomotiv ve otomotiv yan sanayi yedek parça dağıtımı üzerine. Bölgedeki birçok aracın yedek parça lojistiğini biz sağlıyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisindeyiz. Önümüzde yeni hedeflerimiz var. Şu anda çalışan sayımız 50'yi geçti. Bu yıl içerisinde filomuzu da güçlendirerek istihdamımızı iki katına çıkarmayı amaçlıyoruz'' dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Doğu Anadolu Bölgesi, Elazığ, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir