Erzurum Spor

Oltu 25 Mart Spor Erzurum şampiyonu

Erzurum U12 liginde namağlup olarak şampiyon olan Oltu 25 Mart spor kupasını aldı.

Erzurum U12 liginde namağlup olarak şampiyon olan Oltu 25 Mart spor kupasını aldı.

Erzurum - Erzurum Serkan Daş Sigorta U12 Ligi'nde gruplarını birinci tamamlayan takımların final mücadelesinde Oltu 25 Mart Spor, Erzurum Yakutiyespor'u 3-2 mağlup ederek 2023-2024 sezonunu namağlup olarak tamamladı ve şampiyon oldu. İki yıldır yeşil sahalardan uzak kalan Oltu 25 Martspor yeniden filizlendi ve Oltu 25 Spor U12 takımı ile Erzurum birincisi olarak kupayı aldı.

Erzurum 3 Temmuz Stadyumunda oynan final maçı sonrası Oltu 25 Spor U12 takımı kaptanı Saldıray Berk kupayı kaldırdı. Takım sporcuları saha içerisinde şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadılar. Yöneticiler ve sporcular takıma desteklerini esirgemeyen Oltu Belediyesi ve Çoruh Demir Çelik A.Ş. ye teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, Oltu Belediyesi, Spor, Yakutiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir