Erzurum Güncel

Narman Devlet Hastanesinde diyaliz ünitesi açıldı

ERZURUM - Narman Devlet Hastanesinde açılan diyaliz ünitesinde hastalara hizmet verilmeye başlandı.

Erzurum - Narman Devlet Hastanesinde açılan diyaliz ünitesinde hastalara hizmet verilmeye başlandı.

Narman Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Ahmet Talha Türkmen, AA muhabirine, ünitede 5 tane diyaliz makinesi bulunduğunu söyledi.

Günde 15 hastaya hizmet verdiklerini ifade eden Türkmen,"Vatandaşlarımız artık diğer ilçelere gitmek zorunda kalmayacak, burada bakılabilecek. Diyaliz ünitesinin gelmesi vatandaşlarımız tarafından büyük sevinçle karşılandı. Özellikle de köylerden gelen hastalarımız bu hizmetten çok memnun." dedi.

ERZURUM - Narman Devlet Hastanesinde diyaliz ünitesi açıldı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Narman gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir