Muş Yaşam

Muşlu gençler Türkiye şampiyonasına gidiyor

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Halk Oyunları Gençler Grup Yarışması'nda birinci gelen ekip, Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Halk Oyunları Gençler Grup Yarışması'nda birinci gelen ekip, Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Muş - Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporları kapsamında Halk Oyunları Gençler Grup Birinciliği Müsabakaları adı altında 2 gün süren bölge yarışması düzenlenmişti. 14 ilin katılımıyla gerçekleştirilen yarışmada üstün başarı sergileyen Muş ekibi, ilkler arasında ismini dördüncülüğe yazdırdı. Sergilediği oyunla salondaki izleyenlerin alkışlarını üzerine toplayan halk oyunları ekibi, Sivas'ta 11-12 Mayıs tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okul sporları kapsamında düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Milli Eğitim Bakanlığı, Muş, Spor, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir