Muş Güncel

Muş Valisi Çakır, bayram öncesi denetim yapan güvenlik güçlerini ziyaret etti

MUŞ - Muş Valisi Avni Çakır, bayram öncesi kara yollarında yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle uygulama noktalarında denetim yapan jandarma ve polis ekiplerini ziyaret etti.

Muş - Muş Valisi Avni Çakır, bayram öncesi kara yollarında yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle uygulama noktalarında denetim yapan jandarma ve polis ekiplerini ziyaret etti.

Muş'ta bayram öncesi polis ve jandarma ekipleri uygulama noktalarında denetimlerini artırdı.

Muş-Bitlis kara yolundaki polis uygulama noktasını ziyaret eden Çakır, burada sürücüleri kurallara uymaları konusunda uyardı, çocuklara hediyeler verdi.

Daha sonra Muş-Diyarbakır kara yolunda uygulama yapan jandarma ekibini ziyaret eden Çakır, sürücülere şeker ikram etti, bayramlarını kutladı.

Çakır, gazetecilere, bayram öncesi vatandaşların güvenliğini sağlamaya çalışan güvenlik güçleriyle bir araya geldiklerini, bayramlarını kutladıklarını söyledi.

Vatandaşlara trafik kuralları konusunda hatırlatmalarda bulunduklarını anlatan Çakır, şöyle konuştu:

"Bayram yoğunluğu okulların kapanmasıyla canlanmaya başladı. Şu anda giderek yoğunluk artıyor. 900'e yakın personelimizle Muş genelinde tüm noktalarda tedbirlerimizi aldık. Vatandaşlarımıza hem iyi bayramlar diliyoruz hem de sevdiklerine sağlıklı, kazasız, huzurlu şekiltde ulaşmaları noktasında tavsiyelerde bulunuyoruz. Yola çıkacak vatandaşlarımızdan hız limitlerine uymalarını istiyorum. Tüm vatandaşlarımıza kazasız, belasız yolculuklar ve iyi bayramlar diliyorum."

Vali Çakır'a İl Emniyet Müdürü Serkan Karaman ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ahmet Kaya eşlik etti.

MUŞ - Vali Çakır, bayram öncesi denetim yapan güvenlik güçlerini ziyaret etti1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Avni Çakır, Bitlis, Jandarma, Muş, Polis, Serkan Karaman gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir