Muş Güncel

Muş'ta dereye düşen kişi ekiplerce kurtarıldı

MUŞ - Muş'ta Lale Vadisi'nde fotoğraf çektirdiği sırada dengesini kaybederek dereye düşen kişi ekiplerce kurtarıldı.

MUŞ - Muş'ta Lale Vadisi'nde fotoğraf çektirdiği sırada dengesini kaybederek dereye düşen kişi ekiplerce kurtarıldı.

Karşıyaka Mahallesi'ndeki Lale Vadisi'nde gezdikleri sırada dere kenarında cep telefonuyla fotoğraf çekmek isteyen 16 yaşındaki Zehra Atay, dengesini kaybederek dereye düştü.

Arkadaşlarının 112 Acil Çağrı Merkezini araması üzerine olay yerine polis, itfaiye AFAD ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Ekiplerce düştüğü yerden çıkarılan Atay, ilk müdahalenin ardından ambulansla Muş Devlet hastanesine kaldırıldı.

MUŞ - Dereye düşen kişi ekiplerce kurtarıldı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AFAD, Çağrı Merkezi, itfaiye, Muş, Muş Devlet Hastanesi, Polis gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir