Muş'ta Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü açıldı

08 Nisan 2021 Perşembe, 17:44 | Son güncelleme:
Muş'ta Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü açıldı

MUŞ - Muş Alparslan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi bünyesinde Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü açıldı.

Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yaşar Karadağ, yaptığı açıklamada, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü'nün, bölgedeki, bilim, teknoloji, ekonomi ve yönetim problemlerini ele alarak çözümler üreteceğini, bilim insanlarının yetişmesine katkı sunacağını belirtti.

Yeni açılan bölümün ülke genelinde yüzde 100 doluluk oranına ulaştığını ve içinde bulunulan çağda oldukça rağbet gördüğünü ifade etti.

Karadağ, bölümün açılmasında emeği olan Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat'a teşekkür etti.Kaynak:AA

Muş'ta Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bölümü açıldı1

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Muş haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Muş Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

ETİKET: Muş Haberler, Muş Son Dakika, Muş, Muş Alparslan Üniversitesi.

Yorum Ekle