Muş Politika

Muş'ta 3 ilçe kaymakamının görev yerleri değişti

Resmi Gazete'de yayınlanan kararnameye göre Muş'un Bulanık, Korkut ve Hasköy ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

Resmi Gazete'de yayınlanan kararnameye göre Muş'un Bulanık, Korkut ve Hasköy ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

Muş - Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesiyle Bulanık Kaymakamı Oğuzhan Ocak Trabzon'un Yomra Kaymakamı olarak atanırken yerine Ardahan Hanak Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu atandı. Korkut kaymakamı Ahmed Çelik Sinop Ayancık ilçesine atanırken yerine Kahramanmaraş Andıran Kaymakamı Orhan Ayaz atandı. Hasköy Kaymakamı Mücahit Öztürk ise Nevşehir Vali Yardımcılığına atanırken yerine Mardin Yeşilli Kaymakamı İsmail Güney atandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Ahmed Çelik, Ardahan, Bulanık, Hanak, Hasköy, Korkut, Mücahit Öztürk, Muş, Oğuzhan Ocak, Ömer Övünç Koşansu, Resmi Gazete gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir