Ağrı Yaşam

Milli sporcu Sibel Oruç, Ağrı'da davul zurnayla karşılandı

Yunanistan'da düzenlenen Dünya Muaythai Şampiyonası'nda 48 kiloda gümüş madalya kazanan milli sporcu Sibel Oruç, memleketi Ağrı'da coşkulu bir törenle karşılandı.

Yunanistan'da düzenlenen Dünya Muaythai Şampiyonası'nda 48 kiloda gümüş madalya kazanan milli sporcu Sibel Oruç, memleketi Ağrı'da coşkulu bir törenle karşılandı.

Ağrı - Ağrı Merkez Otogarı'na davul zurna eşliğinde inen Oruç'u, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak, Spor Şube Müdürü Turan Tunç, antrenörü Yusuf Göksugüzel, ailesi ve sporcular karşıladı. Yoğun bir antrenman temposuyla hazırlandığı dünya şampiyonasında ikinci olmayı başardığını belirten Oruç, "Hedefim önümüzdeki yıl yapılacak Dünya Şampiyonası'nda şampiyon olup, ülkeme ve ilimize altın madalya getirmektir" dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din ise Oruç'un başarısından dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Sibel bize çok büyük bir mutluluk yaşattı. İlimizin ve ülkemizin adını dünyaya duyurdu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ailesini ve antrenörü Yusuf Göksugüzel'i de tebrik ediyorum" diye konuştu.

Din, spora ve sporculara olan desteğin artarak devam edeceğini sözlerine ekledi. Oruç, daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Burada kendisine altın takdim eden Din, sporcunun bundan sonraki hedefleri için de başarılar diledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Cemil Budak, Fedai Din, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir