Muş Yaşam

Malazgirt'te bayram namazı kılındı

Muş'un Malazgirt ilçesinde bayram namazı yoğun katılımla kılındı.

Muş'un Malazgirt ilçesinde bayram namazı yoğun katılımla kılındı.

Muş - Malazgirt'te Kurban Bayramı namazını eda etmek isteyen vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde camilere akın etti. Merkez Camisi'nde namazlarını eda eden vatandaşlar, bol bol dua etti. Cemaatle saf tutan Malazgirt Kaymakamı Göksu Bayram ve önceki dönem Belediye Başkanı Cengiz Altın, namaz sonrasında vatandaşların bayramını tebrik ettiler.

Camide bayramlaşmanın ardından vatandaşlar, kurbanlıklarını kesmek için belirlenen alanlara gittiler.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Cengiz Altın, Göksu Bayram, Kurban Bayramı, Kurbanlık, Malazgirt, Muş gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir