Malatya’dan Ağrı'ya 40 bin maske gönderildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Zonguldak, Isparta ve Ağrı Belediyelerine teslim edilmek üzere toplam 130 bin maske gönderdi.

Malatya’dan Ağrı'ya 40 bin maske gönderildi

Büyükşehir Belediyesi, Zonguldak, Isparta ve Belediyelerine teslim edilmek üzere toplam 130 bin maske gönderdi.

Malatya genelinde hizmet veren kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ile evlere maske dağıtımı yapan Malatya Büyükşehir Belediyesi, gelen talepler doğrultusunda maske ihtiyacı olan diğer İllere de maske gönderiyor.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya genelinde olduğu gibi Malatya dışından gelen talepleri de değerlendirdiklerini belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak bazı illerden gelen talepleri de kendi imkânlarımız çerçevesinde karşılamaya çalışıyoruz. Malatya maske üretiminde oldukça başarılı bir şekilde organize oldu. Hem kendi ihtiyacını hem de ’de maskeye ihtiyaç duyan diğer illerin maske ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede üretim yapmaktadır” dedi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zonguldak, Isparta ve Ağrı’dan gelen talep doğrultusunda bu illere maske yardımında bulundu. Büyükşehir Belediyesi ihtiyacı olan vatandaşlara dağıtılmak üzere Zonguldak için 50 bin, Isparta için 40 bin ve Ağrı için 40 bin olmak üzere toplam 130 bin maskeyi ilgili şehirlere gönderdi.(İHA)

Malatya’dan 3 belediyeye 130 bin maske gönderildi1

Malatya dan belediyeye bin maske gönderildi2


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor

Ağrı'da kar sularıyla beslenen şelale görsel şölen sunuyor

THY, 1 Haziran'dan itibaren tarifeli seferlere başlayacak

Ağrı Valisi Elban: Koronavirüs vaka sayımız 30 civarında

İşadamı Mehmet Ali Çelik'ten taziye teşekkür mesajı

1 Yorum

utku

utku

1 ay önce

kusura bakmayın bizim başkan bizim maskeleri tramp a gönderdiği için bzde yeterli maske kalmamıştı zaten iyi oldu bu tabi bunlarda tramp a gitmesse :))))))))))))))) trump aramıştı çok zor durumda olduğunu söyledi başkanımız da tabi gönlünü kıramadı göndermiş :))))))) bunlarıda jennifer lopez e yollar artık

Yorum Ekle